1. Sürükleniş Filmi 2018 Türkçe Dublaj 1080p HD Full İzle

  Sürükleniş Filmi 2018 Türkçe Dublaj 1080p HD Full İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Sürükleniş Film Konusu


  Dramın , maceranın ve romantizmin zirve yaptığı muhteşem filmde yaşama dair eklentiler yer edinmektedir. Çok kısa süreler içerisinde birbirine aşık olan ikili hayatlarının bu yaşına kadar ki bölümünde sessiz ve sakin hallerini değiştirirler. Sürükleniş bir anda başlayacak ve maceranın tamda içinde yer alacaklar. Denizi çok seven ikili okyanusa doğru yol alırlar. Tarihin en şiddetli kasırgası ile karşı karşıya kalan ikili dehşetin göbeğinde yaşam mücadelesi vermeye başlarlar. Sevdiği adamın ağır yaralanması onu fazlası ile üzmektedir. Kurtulma şanslarının olmadığını düşünse de umudunu hiçbir zaman kaybetmez. Elinden geleni yapan genç kadın bu uğurda hayatını dahi ortaya koyacak yapıdadır. Aşkın ve dramın bir arada nasıl bir etki sunduğunu izleyici de rahatça görebilir.

  Detaylı Bilgi


  Drami Macera ve romantizm dolu sahneleri ile öne çıkan film 2018 en iyi dram filmleri arasında gösterilmektedir. Harika bir yabancı film deneyimi için sizleri Sürükleniş filmi ile baş başa bırakıyoruz.
  9.3
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    2018   7.3   2.388

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.