1. T2 Trainspotting 20170 Filmi HD FULL 1080p İzle

  T2 Trainspotting 20170 Filmi HD FULL 1080p İzle

  720p Türkçe Dublaj

  T2 Trainspotting Film Konusu


  Bu filmin ilk serisinde bilindiği üzere büyük bir vurgun yapılır ve bu vurgundan sonra ise Mark, tüm paraları alıp çekip gider. Bu olayın ardından ise tam olarak 20 yıl kadar bir süre geçmiştir. Şimdi ise Mark, evine yani arkadaşlarının yanına tekrardan gelir. Bu noktadan sonra ise elbette geçmiş defterler ortaya bir şekilde dökülecektir ancak Mark, bir şekilde bahaneler ile bu işi yürütmeye çalışsa da daha sonra ise 20 yıl kadar bir süre hapishanede kalmış olan bir arkadaşı da çıkıp gelir. Tama olarak bu noktadan sonra ise her şey karışacaktır. Bakalım bu noktadan sonra ise filmde tam olarak neler olacak ve izleyiciyi neler beklemektedir? Bu film dram türünde olup İngiltere yapımı bir filmdir ve 2017 yılında izleyicisi ile buluşmuştur.
  7.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    2017   7.0   228

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.