1. Tazza 3 One Eyed Jack 2019 Filmi 1080p Kalitede HD İzle

  Tazza 3 One Eyed Jack 2019 Filmi 1080p Kalitede HD İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Tazza 3 One Eyed Jack Film Konusu


  Do II-Chool, kendisini güvenen bir poker oyuncusu olan gençtir. Oynamış olduğu bir oyunu kaybeder ancak bu noktadan sonra bırakmak yerine borç alarak oyuna devam eder. Borç aldıktan sonra ki oyunda da kaybeder ve borçlanmış olur. Daha sonra ise bu borcu ödeyemez ve bu yüzden ise borçlu kaldığı kişiler tarafından dövülür. Bu olay yaşanırken Ae-ku diye bir adam çıkar ve Do II-Chool’u kurtarır. Daha sonra ise Ae-ku, bir çete kurar ve böylelikle ise zengin olan bir adamı dolandırma planları kurarlar. Her ne kadar herkes kendisine düşen görevi yerine getirse de beklenmedik bir şey olur ve Do II-Chool, bir tanıdığı ile karşılaşır. Bu yüzden ise herkesin hayatı tehlikeye girmiş olur. Bakalım filmde tam olarak neler olacak?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2019   533

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.