The Aftermath

2019 yabancı savaş filmi olarak sizlere sunacağımız The Aftermath türkçe dublaj izle filmi dram ve tarih konu bir film olması sebebiyle dikkatleri üzerine çeken bir film olarak karşımıza çıkmaktadır.

0
174

The Aftermath Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

The Aftermath Film Bilgileri

The Aftermath izle

  • Jason Clarke
  • Keira Knightley
  • Alexander Skarsgård
  • Fionn O’Shea
  • Kate Phillips

James Kent

  • Anna Waterhouse
  • Joe Shrapnel

ABD – İngiltere

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

The Aftermath Film Konusu

İkinci dünya savaşı sonrasında kendini toparlamak isteyen Almanya zorlu savaştan büyük yaralarla ayrılmıştır. The Aftermath filmi dönemin farklılıklarını ve yükselişi konu edinmektedir. Rachael Morgan isimli bir kadın çok soğuk ve keskin kış gününde Hamburg’a gelir. Kosacı ise İngiliz birisi olup, yıkılan Hamburg şehrini tekrar kurmak için oluşturulan ekibin bir üyesidir. Dağınık ve kontrolsüz bir yapıya sahip olan şehire alışmaya çalışan Rachael kocasının aldığı kararla şoka girer. Dul bir Alman ve sorunlu kızı ile aynı evi paylaşacak olmaları kararıdır. Bu durumdan çok rahatsız olsa da henüz yapacağı birşeyi yoktur. Zorlu ortamda tamamen farklı özelliklere ve huylara sahip olan 4 kişinin büyük evde neler yaşayacağını görebilirsiniz. Duygular ve ihanetlere şahit olacağınız anları sunan film oldukça ilginç halleri de ortaya koyuyor.

Baş rolünde güzel oyuncu Keira Knightley gördüğümüz The Aftermath filmini websitemizden Online Full HD ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. ayrıca bedava film izleme keyifini bizimle yaşayın.

Detaylı Bilgi

Tarih ve savaş içerikli 2019 filmi olarak izleyeceğiniz The Aftermath türkçe dublaj izle filmi birinci dünya savaşındaki Almanyayı konu ederek sinema severler ile buluşturuyor.

The Aftermath izle

The Aftermath izle filmi 1940’ların Almanya’sını ekrana taşıyan bu filmi sitemizden Türkçe dublaj izle seçenekleriyle verilen film 2019 en iyi savaş ve tarih filmleri arasında gösterilmektedir.

The Aftermath Full HD İzle

The Aftermath full hd izle filmi sitemizden savaş ve tarih filmleri türündeki filmleri barındıran kategorimizden tek parça olarak donmadan kesintisiz olarak seyretme imkanı sizlerle olacaktır.

The Aftermath 1080p ve 720p izle

The Aftermath 1080p izle filmi konu olarak ele alındığında 1. dünya savaşından sonra almanyaya yerleşen bir çiftin daha sonra yanlarında kalcak olan 2 alman anne ve kızın savaş altında sürdürdükleri dramatik hayatı konu edinmiştir. Dilerseniz The Aftermath 720p izleme seçeneği ile de seyredebilirsiniz.

Bu Filmleri Kaçırmayın

The Aftermath Türkçe Dublaj izle

the aftermath izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here