1. The Glass Castle 2017 1080p HD FULL izle

  The Glass Castle 2017 1080p HD FULL izle

  720p Türkçe Dublaj

  The Glass Castle Film Konusu


  İşinde oldukça başarılı olmuş olan Jeannette Walls, elit çevreye yakındır. Bu yakınlığın yanı sıra geçmişine ait bazı şeyleri de yine aynı şekilde bu elit kesimden saklamaktadır. Öte yandan Jeannette’nin birde elit kesiminden bir nişanlısı bile vardır. Jeanne için olaylar bu şekilde olurken yoksulluk içinde yaşadığını ve aynı zamanda buna eşlik eden şiddet ve ilgisizliği saklamaktadır. Babası alkolik, annesi ise çocuklarına çok fazla değer vermeyen bir kişiliktir. Daha sonra ise olaylar bir şekilde gelişim göstermeye başlar. Bakalım Camdan kale filminde Jeannette’inin başından tam olarak ne tür olaylar geçecek? Bu film dram tarzında bir filmdir ve 2017 yılında izleyicinin karşısına gelmiştir.

  The Glass Castle izle adlı dram filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

  Detaylı Bilgi


  2017 en iyi dram film türünde aday gösterilen bir film olan The Glass Castle izle filmi türkçe dublaj olarak sitemizde yer alan film sizleri ekranlarınızın başına davet etmektedir...
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2017   7.2   413

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.