1. The Mustang 2019 Filmi HD 1080p Türkçe Dublaj İzle

  The Mustang 2019 Filmi HD 1080p Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  The Mustang Film Konusu


  The Mustang Geçmişi şiddetle dolu olan Roman Coleman oldukça genç birisidir. Çok sayıda suça karışan Roman Nevada kırsalında ki bir hapishanede mahkumdur. Dünya ile tüm bağlantısı koparmış olan bu adam kendini ziyarete gelen kızını bile kabul etmemektedir. Kendi dünyasında yaşamına devam etmenin yolunu bulmuştur. The Mustang filmi içerik bakımından da bir insanın ne denli gelişim gösterebileceğini yansıtmaktadır. Roman devlet tarafından düzenlenen rehabilitasyon eğitimine katılmak zorundadır. Burada Henry ve Myles ile beraber çalışmaktadır. Atlara bakan bu üçlü zamanlarının büyük bir kısmını burada geçirmektedir. Çelimsiz ve zayıf bir atla ilgilenmeye başlayan Roman kısa sürede atta kendi geçmişini bulacaktır. Kendini daha iyi hissettirebilecek enerjiyi yakalamış olması onu başarıya götürebilir.
  2019 dramatik film temalı bir yapıt olarak izleyeceğiniz The Mustang izle filmi full hd online film izleme seçeneği ile sizlerle buluşturuyor. 2019 film serisine kaldığımız yerden devam ediyoruz.
  7.3
  ( Toplamda 11 oy verildi. )

    2019   6.5   6.372

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.