1. The Silence

  The Silence

  720p Türkçe Dublaj

  The Silence Türkçe Dublaj İzle

  The Silence Film Konusu

  Fantastik film tarzları konularını ve içeriklerini sürekli olarak geliştirme eğilimindedir. The Silence filmi de bu gelişimi yansıtmayı başarmış türde yapıtlardandır. Yeraltında yetişen ölümcül yaratıklar tüm dünyaya saldırır. Dehşet dolu anların yaşanmasına sebep olan olaylar zincirinde insanların sesinden tanıyarak onları öldürürler. Bu saldırırlar sıklaşmaya başladığında ise ölümler de hızlı şekilde artmaya başlar. Bu tehdit karşısında genç bir kız ve ailesi şehir dışına çıkarlar. Şehir dışında daha güvenli olacaklarını düşünerek saklanmak isterler. Saldırıların şiddetli halini şehir dışında atlatmak isteyen aile ilginç bir tarikat ile karşılaşır. Yaşam mücadelesini çok iyi şekilde yansıtan filmde gerilim dolu anlar ve korkunun her zerresini görebilirsiniz. Son derece heyecanlı anları yaşayacağınız film bu alanda oldukça başarılı hale gelmeyi bilmiştir.

  The Silence filmini websitemizden Online Full HD ve 1080p kalitede kesintisiz oalrak izleyebilirsiniz. En iyi ücretsiz film platformu olan Realfilmizle.com keyifli seyirler diler.

  Detaylı Bilgi

  Faklı bir alemden gelen yaratıkların insanları sesleri ile avlamaya başlayarak çevreye korku salmaktadırlar. Farklı bir korku Filmi deneyimi ile sizler olacak olan The Silence izle filmi harika bir sinema keyfi sunacaktır.

  The Silence Full HD izle


  The Silence Full HD izle filminde çıkardıkları ses tonu insanları avlayan yaratıkların etrafa korku salmalarını konu edinmiştir. Ancak 16 yaşındaki duyma yetisini kaybeden bu çocuk ailesi ile birlikte bu yaratıklara karşı hayatta kalma mücadelesini konu edinmiştir.

  Ölüm Alfabesi 2: Kötülüğün Başlangıcı - The Mustang
  5.4
  ( Toplamda 16 oy verildi. )

    2019   6.3   6.179

 1. En İyi 10 Korku Filmi
    8 ay Önce   1.292
  En İyi 10 Korku Filmi Korku filmlerini sevenler için en iyi 10 korku filmini paylaştık. İyi seyirler.
  Tüm Zamanların En İyi 10 Filmi
    7 ay Önce   6.051
  Tüm Zamanların En İyi 10 Filmi Film izlemeyi sevenler için şimdi de tüm zamanların en iyi 10 filmi listesini hazırladık. Keyifli seyitler.
  90’ların En İyi Filmeri
    8 ay Önce   921
  90’ların En İyi Filmeri 90'ların en iyi filmerini izlemek isteyenler için 10 film.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.