1. The Tomorrow Man 2019 Filmi 1080p Full HD İzle

  The Tomorrow Man 2019 Filmi 1080p Full HD İzle

  720p Türkçe Dublaj

  The Tomorrow Man Film Konusu


  The Tomorrow Man filmi Ed Hemsler ve Ronnie Miesner adında ki iki farklı karakterin hayatına odaklanır. Bu iki kişide de takıntı hastalığı olması sebebiyle diğer insanlardan kolayca sıyrılabiliyorlar. Ed Hemsler’in hastalığı kendisinde hiçbir zaman olmayacak bir hastalığı kapacağını zannederek yaşamaktadır. Hayatını zindan eden ve kendini adeta kıyamet gününe hazırlayacak kadar ileri seviyede inanıyordu bu duruma. Ronnie Misner ise eşya takıntısı vardı. Hiçbir zaman belki de hiçbir yerde kullanmayacağı eşyaları satın almak üzerine bir hayat benimsemişti. Küçük bir kasabada yaşayan bu iki kahramanımızın yolları bir gün kesişir. Birbirlerinin takıntıları ve etraftaki gereksiz kalabalık arasında kaybolmamaya çalışırken, bir an da kendilerini birbirlerine aşık olarak bulurlar.

  Detaylı Bilgi


  2019 yılı seçkin filmlerinden biri olarak ekranlarınızda yer alacak olan The Tomorrow Man izle filmi dram ve romantik konusu ile beğeni alan film sizlerle...
  1.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    2019   7.3   1.345

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.