1. Titanlarin Öfkesi

  Titanlarin Öfkesi

  720p Türkçe Dublaj

  Titanlarin Öfkesi Türkçe Dublaj İzle

  Titanlarin Öfkesi Film Konusu

  Titanlarin Öfkesi Yönetmenliğini Jonathon Liebesman'ın yaptığı film 2012 yılında vizyona girmiştir. Titanların Savaşı adlı filmin devamı niteliğinde çekilmiş olan bu fantastik film 150 milyon dolarlık bütçe ile 305 milyon dolarlık hasılat elde etmiştir. IMDB puanı 5.7 olan filmde Perseus, Zeus'un oğludur ve Krakeni yenmiştir. Film bu olayın ardından geçen 10 yıllık süreçten sonrasını konu alır. Artık tanrısal savaşalrı bir kenara bırakıp oğluyla birlikte huzurlu bir hayat süren Perseus, balıkçılık ile geçimini sağlamaktadır. Fakat bu sakinlik sonsuza kadar sürmeyecektir. Tanrıların Titanlar ile olan gerilim dolu çekişmeleri devam etmektedir. Bu çekişmeler sonucu savaş yeniden kendini gösterecek ve Perseus kendini bu savaşın içinde bulacaktır. Fantastik dünyanın kapılarını aralayan filmde heyecan hiç bitmemekte, izleyicisini tanrısal savaşlarla büyülemektedir.

  Detaylı Bilgi

  Titanlarin Öfkesi Full Hd Türkçe dublaj izle, Yönetmenliğini Jonathon Liebesman'ın yaptığı film 2012 yılında vizyona girmiştir.

  Hades yer altındaki Aresi ve antik titanları serbest bırakıp insanoğlunu yok etmek istiyor kardeşi Perseusta buna karşı çıkıyor.

  John Carter: Iki Dünya Arasında - Yeşil Dev (Hulk)
  7.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    2012   5.8   2.634

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.