1. Triple Threat 2019 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

  Triple Threat 2019 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Triple Threat Film Konusu


  Triple Threat, Çin yapımı filmlerin ana temalarında genel itibari ile dövüş sanatları yer almaktadır. Filmlerin içeriklerinde sahnelerde bu kurguyu tam olarak yerine getirmektedir. Seyir keyfinin yüksek olmasına önemli katkı suna bu faktör kısa sürede geniş seyirci kitlesine ulaşma imkanı vermektedir. Triple Threat da bu tarz film seçenekleri arasında yerini alıyor. Gerilimin ve aksiyonun film boyunca sürmesi ve harika görüntülerin ortaya çıkması kısa sürede beğeni toplamıştır. Filmde söz konusu milyarder olan kişinin kışı Jade ile bir sözleşme yapılır. Yapılan sözleşme sayesinde suç organizasyonu çökertilerek sorunsuz şekilde görev tamamlanmak istenir. Bunu gerçekleştirmek adına da dövüş sanatları ile ilgili etkinlik düzenlenir. Çok güçlü insanların bulunduğu ekibin yaşadıkları ve macera dolu anların bolca yer aldığı filmde beklentileri karşılayacak düzeyi görmek mümkün.

  Detaylı Bilgi


  Triple Threat 2019 Türkçe dublaj full hd izle, Çin yapımı filmlerin ana temalarında genel itibari ile dövüş sanatları yer almaktadır. Filmde söz konusu milyarder olan kişinin kışı Jade ile bir sözleşme yapılır. Yapılan sözleşme sayesinde suç organizasyonu çökertilerek sorunsuz şekilde görev tamamlanmak istenir. Bunu gerçekleştirmek adına da dövüş sanatları ile ilgili etkinlik düzenlenir.

  film izleyenler bunları da Godzilla: Canavarlar Kralı - Anna izledi.
  7.1
  ( Toplamda 34 oy verildi. )

    2019   5.5   18.112

Background
25 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Onur onur 8 Nisan 2020 02:28:36

  Ekip şampiyonlar ligi ama filmin başından sonuna kadar bişey olacak diye bekledim bu adamları bana ver aksiyonun teras katına çıkarım

Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.