Lübnan
Hakaret 2017 HD 1080p Full İzle
İncele
Hakaret 2017 HD 1080p Full İzle
Türkçe Dublaj
Hakaret Film KonusuHakaret filmi, iki kişinin birbirleriyle kavga etmesi ve bunun sonucunda ise yaşanılmış olan olayları konu almaktadır. Yasser Abdallah, Filistinli bir göçmendir ve adı Tony Hanna olan bir Hristiyan ile aralarında tamir yüzünden bir sıkıntı çıkar. Bu çıkan tartışmanın sonucunda ise bir Yasser, Tony tarafından hakarete uğrar ve bu uğramış olduğu hakaret karşısında ise kesinlikle buna karşılık olarak yumruğunu konuşturur. Bu yaşanılmış olaylar üzerine ise bir şekilde bu durum mahkemeye kadar taşınır. Sadece mahkemeye taşınmakla kalınmaz ve ülkenin tamamı bu olayla ilgilenmeye başlar. Bakalım Hakaret filminde tam olarak neler olacak ve mahkemeyi kim kazanacak? Bu film suc ve dram tarzında bir filmdir ve 2017 yılında izleyicisi ile buluşmuştur.Hakaret izle adlı dram filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.Detaylı Bilgi2017 Dram film leri içinde 7,0 imdb puanına sahip olup vizyonda yer alan Hakaret izle filmi türkçe dublaj full hd olarak sitemizde sizleri beklemektedir.
  • 112dk
  • IMDb 7.0
  • 302
  • 0
Kefernahum
İncele
Kefernahum
Türkçe Dublaj
Kefernahum Türkçe Dublaj İzleKefernahum Film KonusuDrama dalında çok beğenilen yapıtlardan bir tanesi olan film de Lübnanlı bir çocuğun yaşadıklarını konu ediniyor. Kefernahum filminde Lübnanlı çocuk Zain, ailesinin kendisini istismar etmesine dayanamaz ve kaçmaya karar verir. Sokaklarda yaşam mücadelesi vermek zorunda olan küçük çocuk hem zeki hem pratik olması ona büyük oranda yardımcı olan yönler olur. Haksızlıklar karşısında ayakta kalmanın mücadelesini veren 12 yaşındaki Zain’in büyümesi ve genç bir adama dönüşmesini anlatmaktadır. Filmde hayat mücadelesinin ne tür zorluklar içerdiğine de çok iyi değinilmiş. Altın Palmiye ödülüne aday olan film yüksek beğeni oranı ile de değerini gösteriyor. Beklentileri fazlası ile karşılayan film Lübnan ve Fransa’nın ortak yapımıdır. Drama dalında üst düzey performansı göreceğiniz filmin her anı dikkatle izlenmesi gereken yapıdadır.Kefernahum izle adlı dram filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.Detaylı BilgiDramatik bir konu ile izleyenlerden tam not alan 2018 filmi Kefernahum izle filmi harika bir baş yapıt olarak sizlerle buluşturuyoruz...Kefernahum izleKefernahum izle filmi 2018 yapımı olarak türkçe dublaj, türkçe altyazılı, full hd ve 1080p kalitede kesintisiz izleme imkanı sunuyoruz...
  • 120dk
  • IMDb 8.7
  • 2.915
  • 2
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.