1. Üzgünüz Size Ulaşamadık

  Üzgünüz Size Ulaşamadık

  720p Türkçe Dublaj

  Üzgünüz Size Ulaşamadık Türkçe Dublaj İzle


  Üzgünüz Size Ulaşamadık Film Konusu


  Üzgünüz, Size Ulaşamadık filmi 22 Kasım 2019 tarihinde gösterilmiştir. Ken Loach’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde, Kris Hitchen, Debbie Honeywood ve Rhys Stone oynamaktadır. Filmin konusuna bakacak olursak, bir ailenin içinde bulunduğu maddi sıkıntıyı konu edinmektedir. 2008 yılında tüm Dünya’da yaşanan kriz ile Ricky işinden kovulduğu gibi, borçlarını ödeyemediği için çok ciddi bir darboğaza düşer. B dönemde Ricky ve ailesi manevi bakımdan da çok yıpranırlar. Zor durumda olan Ricky her fırsatı değerlendirmek için sürekli bir arayıştadır. Bunun içinde karşılarına çok iyi bir fırsat çıkar. Ricky, teslimat siparişi yapan bir kargo görevlisi olarak çalışmaya başlar. Karısı ise bir ailede bebek bakıcılığı yapar. Ancak bu sürecin iyi olmasını beklerlerken, aralarında çok ciddi kırılmalar yaşarlar.

  Üzgünüz Size Ulaşamadık izle adlı dram filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

  Detaylı Bilgi


  8,4 gibi yüksek imdb puanı alarak unutulmaz filmler arasında yer alan Üzgünüz Size Ulaşamadık izle sinema filminin yönetmenliğini Ken Loach üstlenmiştir. Film sitemizde ekli olup HD film izleme seçeneği ile izleyebilirsiniz...

  Üzgünüz Size Ulaşamadık izle


  Üzgünüz Size Ulaşamadık izle filmi 2019 filmleri içinde en iyi dram filmleri arasında aday gösterilen filmi türkçe dublaj, full hd ve 1080p kalitede Full film izleme ile donmadan izleyebilirsiniz...

  Jojo Rabbit - Buoyancy
  8.1
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

    2019   8.4   1.982

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.