1. Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu

  Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu

  720p Türkçe Dublaj

  Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Türkçe Dublaj İzle


  Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Film Konusu


  Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu: Lus Besson’ın yönetmenliğini yaptığı, 2017 yılı yapımı filmin IMDB puanı 6.6’dır. Filmde Alpha şehri adı verilen bir bölgede Bin ayı gezegenden gelen ırklar bir arada yaşamaktadır. Metropole dönüştürülen bu bölgede huzur içinde yaşamlarına devam eden bu ırklar bilgi ve üstün yeteneklerini birlikte yaşadıkları diğer ırklara da öğretirler. Alpha şehri ise bilinmeyen bir güç tarafından tehdit altındadır. Burada yaşayan ırklar Alpha’nın huzurunu bozan bu tehdit karşısında neler yapacak ve şehirlerini nasıl kurtaracaklar? İzleyiciyi sürükleyen ve birlikte yaşamak adına verilen mesajlar ile de ailece izlenebilecek fantastik – bilim kurgu filmidir.

  Detaylı Bilgi


  Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu 2017 yılı yapımı olan film fantastik ve bilim kurgu kategorilerinde yer almıştır. Valerian ve Bin Gezegen imparatorluğu Türkçe Dublaj Full HD izle...
  7.5
  ( Toplamda 7 oy verildi. )

    2017   6.5   3.105

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.