1. Virüs 2019 Filmi 1080P Türkçe Dublaj HD İzle

  Virüs 2019 Filmi 1080P Türkçe Dublaj HD İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Virüs Film Konusu


  Virüs filminde uzak doğu ülkesinde konteynırın içinden bir virüs tüm şehre yayılır ve bunun sonucunda ise oldukça çok fazla insan etkilenir ve bir şekilde ölmeye başlarlar. Bu salgın olmadan önce ise her şey yolunda ve normal bir şeklide ilerlemektedir. Daha sonra ise bir salgın yayılır ve elbette bu durum karşısında yetkililer ise önlem almaya başlar. Başta doktorlar olmak üzere bu durumu kontrol altına almaya çalışırlar. Kısa zaman içerisinde ise daha fazla kitlelere ulaşır. Bu olaylar olurken bir itfaiyeci ile bir doktorun bu konu için tam olarak ne yaptıklarını konu almaktadır. Bakalım itfaiyeci ile doktor, bu büyük salgın için neler yapacaklar ve aynı zamanda salgından etkilenen insanların başından neler geçecek?
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    5.0   630

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.