X Men 2

0
136

X Men 2 Film Bilgileri

X2: X-Men United

  • Patrick Stewart
  • Hugh Jackman
  • Halle Berry

Bryan Singer

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

X Men 2 Film Konusu

X Men 2 Türkçe dublaj, 2003 yılında vizyona giren bu filmin yönetmeni yine Bryan Singer’dır. Bu sefer ABD – Kanada ortak yapımıdır. İlk filmin yoğun ilgi görmesiyle yapılan serinin 2. filminin IMDB puanı ise 7.5’tir. Bilim – Kurgu, Aksiyon ve Fantastik kategorilerinde karşımıza çıkan filmde Styker kötülük adına her türlü kaosu yaratabilecek gücü toplamaya çalışmaktadır. Amacı insanların düzenini bozmak ve liderlik iç güdüsünü tatmin etmektir. Bu doğrultuda organize olan Styker’ı durdurabilecek tek grup ise Dr. Xavier’ın kurmuş olduğu, üstün mutasyon yaşamış ve özel güçlere sahip olan X-Men ekibidir. Bu ekip içerisinde yer alan ve yeri ayrı olan Wolverine ise geçmişini ve kim olduğunu bulmak için girdiği psikolojik geçiş evresindedir. Magneto, bu gruba her şeyiyle destek olmaya gönüllü bir vaziyettedir.

Detaylı Bilgi

X Men 2 Türkçe dublaj, 2003 yılında vizyona giren bu filmin yönetmeni yine Bryan Singer’dır. Bu sefer ABD – Kanada ortak yapımıdır.

Filmde Styker kendi kötülük düzenini kurmaya çalışmaktadır karşısında ise X Men ekibi mutasyona uğramış güçlerle mücadele etmektedir.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here