X Men 5

0
600

X Men 5 Birinci Sınıf Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

X Men 5 Birinci Sınıf Film Bilgileri

X: First Class

  • James McAvoy
  • Michael Fassbender
  • Jennifer Lawrence

Matthew Vaughn

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

X Men 5 Birinci Sınıf Film Konusu

X-Men: Birinci Sınıf, orjinal adı X-Men: First Class. Yönetmenliğini Matthew Vaughn’un üstlendiği Marvel Comics’in çizgi romanından uyarlanan bir fantsatik süper kahraman ve bilim kurgu filmidir. 2011 yılında gösterime giren ve bir Amerikan yapımı olan bu film, 160 milyon dolar bir bütçe ile çekilmiştir. Gişe hasılatı ise 353 milyon dolardır. Filmde BAFTA ödüllü iskoç aktör James McAvoy ve bir çok ödüle laik görülen Alman- irlandalı oyuncu Micheal Fassbender gibi oyuncular dikkat çekmektedir. Film eleştirmenlerden tam not alıp 2011’in yılının en iyi filmlerinden biri seçildi. X- men’nin kuruluşunu anlatan bu filmde, mutant güçlerini yeni geliştirmeye başlayan Profesör X ve Magneto’nun yollarının nasıl birleştiği ve ayrıldığını konu ediyor. Bu filmin IMBD puanı 7,7’dir.

Detaylı Bilgi

X-Men: Birinci Sınıf, orjinal adı X-Men: First Class Türkçe dublaj izle. Fantsatik süper kahraman ve bilim kurgu filmidir.

X Men film serinin 5ci filmi olmasına rağmen çok beğenilmiştir, devam filmlerin en büyük sıkıntısı ilk baştaki kaliteyi yakalayamamasıdır ama xmen devam filmlerinden bu sıkıntıyı yaşamamıştır.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here