1. X-Men: Apocalypse

  X-Men: Apocalypse

  720p Türkçe Dublaj

  X-Men: Apocalypse Türkçe Dublaj İzle

  X-Men: Apocalypse Film Konusu

  X-Men: Apocalypse, 2016 yılında vizyona giren filmin yönetmenliği başarılı yönetmen Bryan Singer'a aittir. ABD yapımı film Aksiyon, Bilim - Kurgu ve Macera kategorilerinde karşımıza çıkmakta. Ayrıca film 7.0 IMDB puanına sahiptir. Medeniyetler öncesinden beri Apocalypse büyük bir tanrı gibi görülmekteydi. X - Men serisinin en güçlü ve yetenekli mutantı olan Apocalypse tüm mutant yeteneklerine sahiptir. Fakat yıllardır süren bir uykudadır. Uyandığında ise dünya üzerinde gördüğü manzara onu hiç de memnun etmez. Bundan dolayı kendisine, güçlü mutantlardan oluşan bir ekip kurup insanları Dünya üzerinden silmek ister. Bu duruma ancak Prof. X ve onun görevlendirdiği Raven müdahale edebilecektir. Raven genç mutantlarının oluşturduğu ekibe liderlik yapacak, Prof. X'in desteği ile de bu Apocalypse saltanatının kurulmasına engel olmaya çalışacaklardır.

  Detaylı Bilgi

  X-Men: Apocalypse Türkçe dublaj full hd izle, 2016 yılında vizyona giren filmin yönetmenliği başarılı yönetmen Bryan Singer'a aittir.

  X Men bu sefer Mısır pramitlerinden çıkan ve ilk mutant ve çok güçlü olan En Sabah Nur ile ekibiyle birlikte zorlu bir mücadeleye girecektir.

  X Men 1 - X Men 2 - X Men 3 Son Direniş - X-Men 4 Baslangiç: Wolverine - X Men 5 - X Men 6 The Wolverine/a> - X-Men: Geçmis Günler Gelecek - X-Men: Logan - X-Men: Dark Phoenix
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2016   7.0   483

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.