1. Yabani

  Yabani

  720p Türkçe Dublaj

  Yabani Türkçe Dublaj İzle

  Dahi ve Deli Film Konusu

  Kurt adam efsanesinin farklı halini bu filmde sizde görebilirsiniz. Anna, polis olan Ellen tarafından korunmaktadır. Gerçek dünyaya adım atmadan önce yaşayacaklarını bilememektedir. Fakat kızın normal insan özellikleri dışında sıra dışı yönleri olduğu anlaşılır. Yabani filminde bir kızın kendini kontrol edebilmeyi öğrenmesini çok iyi şekilde aktarmaktadır. Fakat bu noktada Anna o kadar da başarılı şekilde bu işi yapamıyor. Normal hayata alışmak için gayret gösterse de bir yandan da içinde kan isteğini bastırmakta zorlanır. Kendini doğaya ve yalnızlığa atmak istemesi de içinde onu durduramayan hislerdir. Nasıl bir yol izlemesi gerektiğini de bilmemesi onu daha da zorlamaktadır. Dikkatle ve büyük bir merakla izleyeceğiniz film yapısıyla da konusuyla da oldukça çekici özellikleri bünyesinde bulunduruyor.

  İngilizce adıyla Wildling olarak da bilinen ayin filmi kurt adam içerikli korku filmlerinin farklı bir versiyonu olarak 2018 filmleri içinde yer almaktadır.

  Yabani izle filmini websitemizden donmadan HD online Full  ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Dilerseniz filmi ücretsiz 1080p kalitede seyredebilirsiniz.

  Detaylı Bilgi

  Fantastik korku film birleşiminden oluşan 2018 yapımı yabani izle filminin başrolünde Bel Powley ve Liv Tyler ikilisi yer almaktadır. Yabani bir varlık tarafından büyütülen bir kızın kurtulduktan sonra dış dünyaya adapte olmasını konu edninen yabani filmi 2018 yılında en iyi filmlerden biri olarak görülmekte.

  Yabani 1080p ve 720p izle


  Yabani 1080p izle filmini sitemizden online olarak hızlıca izleyebilirsiniz. Dilerseniz yabani 720p izleme seçeneği le donmadan full hd kalite ile izleyebilir ve paylaşabilirsiniz.
  5.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    2018   5.5   2.184

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.