Yabani

2018 fantastik dram ve korku içerikli bir yapıt olarak sizlere sunduğumuz yabani türkçe dublaj izle filmi 2018 yılında ilgi gören en iyi korku ve fantastik film türü olarak full hd online film izleme seçenekleri ile ekranlarınızda yer alacaktır.

0
332

Yabani Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Yabani Film Bilgileri

Wildling izle

  • Bel Powley
  • Liv Tyler
  • Brad Dourif
  • James Le Gros
  • Frank Deal

Fritz Böhm

  • Fritz Böhm
  • Florian Eder

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Dahi ve Deli Film Konusu

Kurt adam efsanesinin farklı halini bu filmde sizde görebilirsiniz. Anna, polis olan Ellen tarafından korunmaktadır. Gerçek dünyaya adım atmadan önce yaşayacaklarını bilememektedir. Fakat kızın normal insan özellikleri dışında sıra dışı yönleri olduğu anlaşılır. Yabani filminde bir kızın kendini kontrol edebilmeyi öğrenmesini çok iyi şekilde aktarmaktadır. Fakat bu noktada Anna o kadar da başarılı şekilde bu işi yapamıyor. Normal hayata alışmak için gayret gösterse de bir yandan da içinde kan isteğini bastırmakta zorlanır. Kendini doğaya ve yalnızlığa atmak istemesi de içinde onu durduramayan hislerdir. Nasıl bir yol izlemesi gerektiğini de bilmemesi onu daha da zorlamaktadır. Dikkatle ve büyük bir merakla izleyeceğiniz film yapısıyla da konusuyla da oldukça çekici özellikleri bünyesinde bulunduruyor.

İngilizce adıyla Wildling olarak da bilinen ayin filmi kurt adam içerikli korku filmlerinin farklı bir versiyonu olarak 2018 filmleri içinde yer almaktadır.

Yabani izle filmini websitemizden donmadan HD online Full  ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Dilerseniz filmi ücretsiz 1080p kalitede seyredebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Fantastik korku film birleşiminden oluşan 2018 yapımı yabani izle filminin başrolünde Bel Powley ve Liv Tyler ikilisi yer almaktadır. Yabani bir varlık tarafından büyütülen bir kızın kurtulduktan sonra dış dünyaya adapte olmasını konu edninen yabani filmi 2018 yılında en iyi filmlerden biri olarak görülmekte.

Yabani 1080p ve 720p izle

Yabani 1080p izle filmini sitemizden online olarak hızlıca izleyebilirsiniz. Dilerseniz yabani 720p izleme seçeneği le donmadan full hd kalite ile izleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Bu Filmleri Kaçırmayın

Yabani Türkçe Dublaj İzle

yabani izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here