1. Yakalandın 2018 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

  Yakalandın 2018 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Yakalandın Film Konusu


  Yakalandın Beş samimi arkadaş geleneksel hale getirdikleri çocuk oyununu yıllarca sürdürürler. Bu oyun hiçbir zaman değerini kaybetmeden devam eden bir düzendedir. Elim sende oyunu oynayan bu 5 sıkı dost eğlenceli dakikaları hayatlarına her zaman dahil ederler. Yakalandın filmi içerik ve ikili sohbetlerle dolu halleri ile sizi fazlası ile içine çekecek türden. Hiç yenilgisi olmayan grup üyesinin bu sene ki oyun zamanında düğünü vardır. Herkes için muhteşem bir fırsat olarak görülen bu düğün zamanında oyun işleyişine devam edecektir. Üzerine kurulan plan için hazırlıklı olması seyirciye komedi dolu müthiş anlar sunacak yapıdadır. Yüksek beğeniyi hak eden filmi izlerken sizde gülme krizlerine girebilirsiniz. Komedi dalında oldukça ilginç ve kaliteli film sizleri bekliyor.
  7.5
  ( Toplamda 10 oy verildi. )

    2018   7.5   3.015

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Gıhoh 9 Nisan 2020 08:05:49

  10 mnuöara gercek bir hayattan olması etkiledı

Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.