1. Yarının Dünyası 2015 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

  Yarının Dünyası 2015 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Yarının Dünyası Film Konusu


  Yarının Dünyası Adı frank olan bir çocuk, oldukça fazla hayal kurmaktadır ve bu hayalperest tavırları yüzünden ise kesinlikle birçok şeyin mümkün olabileceğini düşünmektedir. Yine aynı şekilde buna bağlı olarak kafasına bir şey gelir ancak bu gelen şey ise hiç kimsenin aklına gelmemiştir. Bu noktadan sonra ise her ne kadar aklına kimsenin düşünmediği bir şey gelse de yaşamış olduğu bazı bir takım olaylar neticesinde hayal kırıklığına uğrar. Bununla birlikte öte yandan başka bir yılda ise bilime oldukça ilgi duyan ve adı Casey olan bir kız vardır. Bu kız ise uzay ve zaman ile uğraşmaktadır ve burada çok az kişi tarafından bilinen, yarının dünyası adında bir şey bulur. Bu bulmuş olduğu şey ise esasen bir boyuttur. Bakalım Yarının dünyasında filminde tam olarak neler olacak?
  7.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    2015   7.1   2.236

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.