1. Yedi

  Yedi

  720p Türkçe Dublaj

  Yedi Türkçe Dublaj İzle

  Yedi Film Konusu

  Yedi David Fincher’ın yönetmenliğini yaptığı orijinal adıyla Seven (Yedi) 8.6 IMDB puanına sahiptir. 1995 yılında vizyona giren film Amerikan yapımı olup, başrollerinde Morgan Freeman ve Brad Pitt bulunmaktadır. IMDB Top 250 listesinde yer alan ilmin konusu ise seri şekilde işlenen cinayetler ve cinayeti işleyen kişinin bulunması üzerinedir. 2 dedektifin bu cinayetler serisini çözmek için uğraştığı ve katilin amacının dünyadaki kötülükleri azaltmak olduğu film izleyicisinde merak uyandırmakta. 7 büyük günahı işleyen herkesi tek tek öldüren katil gizemli oyunlar ve mesajlarla dedektifleri yönlendirmektedir. Kendisini tanrı tarafından görevlendirilen biri olarak gören bu seri katil aynı zamanda ruhsal bozukluğu olan biridir. Polisiye – Gerilim kategorisindeki bu film heyecanla izleyebileceğiniz türden.

  Detaylı Bilgi

  Yedi Filmi Türkçe Dublaj izle, Yönetmenliğini David Fincher’ın üstlendiği 1995 yapımı filmin İMDB  puanu 8.6'dır.
  7.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    1995   8.6   3.436

 1. 90’ların En İyi Filmeri
    8 ay Önce   919
  90’ların En İyi Filmeri 90'ların en iyi filmerini izlemek isteyenler için 10 film.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.