Yenilmezler

0
145

Yenilmezler Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Yenilmezler Film Bilgileri

The Avengers

  • Robert Downey Jr.
  • Chris Evans
  • Scarlett Johansson

Joss Whedon

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Yenilmezler Film Konusu

Yenilmezler, 2012 yılında vizyona giren filmin yönetmeni Joss Whedon’dır. Oldukça yüksek bir IMDB puanına sahip olan film türünün çok başarılı bir örneğidir. 9.0’lık IMDB puanı ile pek çok filmi kısandıracak başarıya sahiptir. ABD yapımı film Aksiyon, Bilim – Kurgu ve Fantastik kategorilerinde karşımıza çıkmakta. Filmde Nick Fury barış yanlısı bir örgüt olan SHIELD’ın başındaki isimdir. Ancak dünya tehlike ile burun burunadır. Bundan dolayı Fury üstün yeteneklere sahip olan kahramanlardan oluşan bir ekip kurmak zorunda kalır. Bu ekipte Kaptan Amerika, Kara Dul, Iron Man ve Thor başta olmak üzere Marvel’ın çizgi dünyasına ait pek çok kahraman yer almaktadır. Büyü bir izlenme oranı ve başarı elde edebilmiş harika b,r fantastik film olma özelliğini taşımaktadır.

Detaylı Bilgi

Yenilmezler, 2012 yılında vizyona giren filmin yönetmeni Joss Whedon’dır. Oldukça yüksek bir IMDB puanına sahip olan film türünün başarılı bir örneğidir.

Dünyanın bütün kahramaları kötülük getirmeye çalışan Loki’ye karşı birleşmeli ve birlikte çalışmayı öğrenmesi gerekiyor.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here