Yesterday

0
123

Yesterday Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Yesterday Film Bilgileri

Yesterday

  • Himesh Patel
  • Lily James
  • Sophia Di Martino

Danny Boyle

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Yesterday Film Konusu

Yesterday, Müzik filmlerin eğlenceli yönleri izleyiciye her zaman keyifli zaman sunmuştur. Yeteneklerin ortaya çıkması ve yeni seslerin dinlenmesi gibi güzellikleri bir arada tutması bunun en önemli etkisidir. Jack Malik isimli sanatçı hem söz yazmakta hem de şarkı söylemektedir. Yaşadığı şehirde beklenmedik bir olay meydana gelir ve elektrik kesintisi yaşanır. Tam bu sırada kaza geçiren Jack hastaneye kaldırılır. Uyandığında ise olaylar çok farklı bir hale bürünmeye başlar. Hiç kimse ünlü The Beatles grubunu hatırlamamaktadır. Bu durumdan istifa ederek şarkılarını söyleyen Jack kısa sürede ünlü olur. Yesterday filminde konu edinilen bu olaylar zincirinde heyecan doruktadır. Hayallerini süsleyen istekleri artık gerçek olmaya başlamıştır. Fakat bu durum onu değiştirmeye başlamıştır. Nasıl bir yol izlemesi gerektiğini de yine kendisi bilecektir.

Detaylı Bilgi

Yesterday Türkçe dublaj izle, Yaşadığı şehirde elektrik kesintisi yaşanır. Tam bu sırada kaza geçiren Jack hastaneye kaldırılır.

Beatles dünyada herkes tarafından sevilen bir gruptur jack olaydan sonra alternatif bir zaman çizelgesinde uyanır burada kimse Beatles grubunu bilmemektedir ve onların şarkılarını söyleyerek büyük beğeni kazanır.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here