1. Yesterday

  Yesterday

  720p Türkçe Altyazı

  Yesterday Türkçe Dublaj İzle

  Yesterday Film Konusu

  Yesterday, Müzik filmlerin eğlenceli yönleri izleyiciye her zaman keyifli zaman sunmuştur. Yeteneklerin ortaya çıkması ve yeni seslerin dinlenmesi gibi güzellikleri bir arada tutması bunun en önemli etkisidir. Jack Malik isimli sanatçı hem söz yazmakta hem de şarkı söylemektedir. Yaşadığı şehirde beklenmedik bir olay meydana gelir ve elektrik kesintisi yaşanır. Tam bu sırada kaza geçiren Jack hastaneye kaldırılır. Uyandığında ise olaylar çok farklı bir hale bürünmeye başlar. Hiç kimse ünlü The Beatles grubunu hatırlamamaktadır. Bu durumdan istifa ederek şarkılarını söyleyen Jack kısa sürede ünlü olur. Yesterday filminde konu edinilen bu olaylar zincirinde heyecan doruktadır. Hayallerini süsleyen istekleri artık gerçek olmaya başlamıştır. Fakat bu durum onu değiştirmeye başlamıştır. Nasıl bir yol izlemesi gerektiğini de yine kendisi bilecektir.

  Detaylı Bilgi

  Yesterday Türkçe dublaj izle, Yaşadığı şehirde elektrik kesintisi yaşanır. Tam bu sırada kaza geçiren Jack hastaneye kaldırılır.

  Beatles dünyada herkes tarafından sevilen bir gruptur jack olaydan sonra alternatif bir zaman çizelgesinde uyanır burada kimse Beatles grubunu bilmemektedir ve onların şarkılarını söyleyerek büyük beğeni kazanır.


  Geliş - Limit Yok
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2019   7.0   716

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.