1971 Filmleri
Maymunlar Cehenneminden Kaçış
Tüm Bilgiler
Maymunlar Cehenneminden Kaçış 1971 Filmleri, 6-7 IMDB 
Türkçe Dublaj
Maymunlar Cehenneminden Kaçış Türkçe Dublaj İzleMaymunlar Cehenneminden Kaçış Film KonusuMaymunlar Cehenneminden Kaçış, 1971 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini bu kez Don Taylor yapmıştır. Abd yapımı olan filmin IMDB puanı 6.3 olup Aksiyon, Bilim - Kurgu ve Macera kategorilerinde karşımıza çıkmaktadır. Filmde Okyanusta bir uzay gemisi bulunur ve içinden 3 kişilik bir astronot ekibi çıkar. Astronotlar gemiden çıktıklarında karşılarında maymunları görürler. Fakat enteresan olan bu maymunların insan özellikleri taşımalarıdır. Astronotlar maymunlar ile birlikte Los Angeles' a dönerler. Taylor ve arkadaşlarının zamanda geri dönmeyi başaramadıkları uzay yolculuğunu bu astronot ekibi başarır. Yanlarında getirdikelri maymunlar serinin ilk filminden hatırlanacağı üzere Taylor'a yardımcı olan doktor ekibidir. İncelenen maymunlardan elde edilen bilgilere göre gelecekte salgın hastalıklardan dolayı evcil hayvanlar yok olacak, maymunlara ilgi artacak ve zeka sahibi olacaklardır. Araştırma sonucu hayrete düşen ekip gelecekte olacak olan bu faciaları önlemenin yollarına başvururlar.Detaylı BilgiMaymunlar Cehenneminden Kaçış Türkçe dublaj izle full hd, 1971 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini bu kez Don Taylor yapmıştır.Gizemli bir şekilde konuşan 3 tane maymun ABD uzay aracına gelir ve herkesle dost olurlar ama bir kişi onların insanlık için zararlı olduğuna inanır.
  • 1971
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 6.3
  • 2.207
  • 0

1971 Filmleri

1971 Filmleri Tarihler 1971’li yılları gösterdiğinde dünya sineması bir şekilde kendisini yine de izleyiciye göstermekteydi. Esasen sinema tarihinin hangi yılına bakılırsa bakılsın bir şekilde izleyici tarafından ilgi duyulmuştur. Tabi ki belli bir dönemde çok ciddi düşüşler ve yeri geldiğinde de yükselişler yaşandığını da bir gerçektir. Esasen adam akıllı bir şekilde izleyicinin oldukça sinema sektörüne yükselmesi 1990’lı yıllardan sora olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki 1990’dan 19 yıl öncesinde izleyici tarafından sinema sektörünün tamamen köşeye atılmış bir bez parçası olduğunu söyleyemeyiz. Yine bu dönemler Amerikan sinemasında ise o dönemin savunulan ve uygulanan politikaları uygulanmaktaydı. Bu politikaların arasında büyük ölçüde ön plana çıkmakta olan erkek egemenliği vardı.

Türkçe Dublaj 1971 Filmleri İzle

Nitekim bu politika kesinlikle Hollywood’da da geçerliydi ve bu şekilde uygulanmaktaydı. Öte yandan ise yerli sinemada ise Yılmaz Güney ve onun gibi birçok yetenekli oyuncunun oynamış olduğu birçok yapımı bulabilmek ve izleyebilmek son derece mümkündür. Elbette Yılmaz Güney, bulunduğu dönemlerde oynamış olduğu filmler ile gerçekten yerli sinemaya önemli bir yer katmıştır. Tabi ki Yılmaz Güney’den sonra da yine birçok yetenekli yapımcı ve oyuncular gelerek şuan ki günümüz yerli sineması hâlini almıştır. Bu olanların dışında ise yerli ve Amerikan sinemasının yanı sıra diğer ülkelerde de sinema sektörü her zaman bir şekilde devam etmiştir. Yine günümüzde de olduğu gibi 1971’li yıllarda da olduğu gibi birçok yapıma az ya da çok bir şekilde ciddi yatırımlar yapılmaktadır ve bu yatırımlar o zamanın teknoloji ile belli bir düzeyde iyi denilebilecek bir düzeyde olabilmiştir.

En iyi 1971 filmleri

Doğal olarak bu tür yapımlar birçok izleyici tarafından dikkate alınmıştır. Esasen her ne kadar dönemin teknolojik olarak sınırları biraz daha kısıtlı olsa da öte yandan ise izleyici vizyonu da kısıtlı olduğundan bir şekilde birbirleriyle uyum hâlinde ilerlemeyi başarabilmiştir. Ayrıca bu dönemlerde her ne kadar belli bir düzeyde gelişim göstermiş olan sinema sektörü yine de zaman zaman izleyici tarafından tam olmasa da yüz çevrilme dönemi olmuştur. Bu dönemlerde günümüzde hiçbir şekilde rastlanmamaktadır ve sinema bir ihtiyaç hâline bile gelmiştir.

Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.