Pazartesi, Ekim 21, 2019

1990 Filmleri

Efsanelerin sahneye çıktığı yılda komedi, aksiyon ve savaş filmlerinin üst düzeyde olması başarıyı da beraberinde getirmektedir. Evde tek başına filminin ilk serisinin çıktığı yılda komedi dalında eşsiz güzellikleri beraberinde getirmiştir. Her yaştan insanın izleyebileceği bu harika ötesi film beğeniler konusunda zirveye hızlı tırmandı. 1990 filmleri içerisinde özel bir yere sahip olması da verilen değerin açık göstergeleri arasında yer almaktadır. Genel itibari ile bakıldığında filmlerin kurguları ve senaryoları da oldukça başarılı performansa katkı sağlayan yönlerdendir. İçerikleri ve dönemin olguları da bir arada düşünülürse son derece doğru film yapılarını bulabilirsiniz. İzlerken hiçbir şekilde sıkılmayacağız düzeyi sağlaması da ayırdığınız zamana değecektir. Sinema dünyasına önemli eserlerin bırakıldığı bu yılda her açısı ile geleceğe açılan pencere gibi etkiler bir arada tutulmuştur.

Sinemada izleyici ile buluşan her filmin değeri o dönemde anlaşıldığı gibi bu dönemde de anlaşılmıştır. Kısıtlı imkanlarla ortaya çıkan eserlerin de sinema dünyasına kattığı değerde üst seviyededir. 1990 filmleri yapım aşamalarında ve devam eden süreçlerde kaliteli yapının temelini atmıştır. Yüksek değerlere sahip puanlamalarda da adından söz ettirir olmaları da izlenmesi gerektiğinin göstergesidir. Bruce Willis gibi usta oyuncunun rol aldığı Zor Ölüm filminin 2. Serisi de yine bu yılda sinemada yankı bulmuştur. Aksiyonun ve heyecanın hiç bitmediği film halen büyük bir keyifle kendini izletiyor. Farklılıklarla dolu filmleri bu kategoride bulabilir ve büyük bir heyecanla izleyebilirsiniz.

Geleceğe Dönüş 3

Filmde,1955’te yılında Dr. Brown zaman makinesine Marty’i bindirirken  yıldırım çarpması nedeniyle 1855’e gider. Marty bunu öğrenince 1955’teki Dr. Brown’dan yardım ister .

Popüler