Pazartesi, Ekim 21, 2019

1994 Filmleri

90lı yılların en özel yıllarından bir tanesi hiç kuşkusuz 1994 yılıdır. Muhteşem filmlerin oluşumu ve izleyiciyle buluşması her açıdan etkileyici yönleri sunmaktadır. 1994 filmleri arasında unutulmaz değerlere sahip olan Leon ve Maske filmleri oldukça yüksek beğeni toplamıştır. Konuları itibari ile farklılık gösteren bu iki filmden Leon’da olaylar aksiyon ve macera doludur. Gerilim dolu filmde neler olacağı ve kahramanlarımızın başına neler geleceği hiç belli olmaz. Bir diğer film olan Maske filmi de çizgi film şeklinde de ekranlara gelmiştir. Çok geniş izlenme oranına sahip olmasının yanı sıra insanların uzun süre unutamadığı etkiye sahip olmuştur. Yüksek İMDB puanına sahip olan Forrest Gump izleyici tarafından da taktir görmüştür. Başyapıt olan filmlerle dolu yılda halen keyifle izlenebilirlik olması da çok iyi etki vermektedir.

Aksiyon filmlerinin ağır bastığı yılda komedi filmleri de kendini göstermeye başlamıştır. Her kategoriden filmlerin olduğu 1994 filmleri sizler için hazır hale getirdiğimiz alandan bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ve tekrar izlemekten sıkılmadan izleyebileceğiz filmleri keyifle izleyebilirsiniz. Görüntü kalitesinde teknolojik gelişmeler uygulanarak iyileştirilme yapılması da tekrar izlerken ki keyfi artırarak düzeydedir. Her anı keyifli olan ve izleme açısından üst düzey etkiyi veren yapıtları gönül rahatlığı ile izleyebilirsiniz. Değerlendirme açısından bakıldığı zaman da büyük oranda izlenme oranlarını görebilirsiniz. Televizyonda da yayınlanan filmler büyük bir beğeniyi de ortaya koyması izlenme sayısında ki artışı doğrudan artırmaktadır.

Maske 1

Maske 1 Türkçe Dublaj izle, orjinal adı ile The Mask. 1994- 1997 arasında çizgi yayınlanan çizgi film serisinden esinlenilmiştir.

Forrest Gump

Filmin başrolünde Tom Hanks  dikkatleri çekerken, Gary Sinse ve Sally Field gibi iyi oyuncularda rol almaktadır. Filmde, öğrenme güçlüğü çeken fakat bunun yanında inanılmaz bir şekilde atletik yeteneklere sahip olan Forrest Gump’ın hayatı anlatılır.

Esaretin Bedeli

Filmde, genç bir adamın suçsuz olduğunu iddia etmesine rağmen karısını ve karısının sevgilisini öldürdüğü gerekçesi ile hapse atılır. 20 yılını boş yere içeride geçiren Andy içerde pek çok saldırıya ve haksızlığa uğrar.

Sevginin Gücü (1994)

Filmde, Leon adlı karakteri canlandıran Jean Reno bir tetikçidir ve New York’ta  yaşamaktadır. Sert bir mizaca sahip Leon Matihlda adında küçük bir kızla es kaza taşınca hiç alışmadığı bir duruma kendini sokar.

Popüler