Pazartesi, Ekim 21, 2019

1995 Filmleri

Hem dönemsel olarak hem de anlatılan konular itibari ile 90lı yılların ortalarına gelindiğinde çok farklı türlerde filmler ortaya çıkmıştır. Döneminde çok sevilen filmlerin ilerleyen dönemlerde de beğenilip yüksek oranda izlenme sayısına ulaşmıştır. 1995 filmleri incelemesinde dikkat çeken dram, komedi, aksiyon ve gizem filmleri yüksek oranda beğeni toplamıştır. Sevilerek izlenen filmlerin televizyonlarda yayınlanmaları üzerine de daha çok beğeni toplamaları söz konusu olmuştur. Sitemizde yer verdiğimiz filmlerin yıllara ve dönemlere göre dağılımlarında aradığınız filmi kolaylıkla bulabilirsiniz. Birbirinden değerli oyuncuların rol aldığı filmleri izlemek ve kendinizi geçmişe götürmek her yönü ile eğlenceli olacaktır. Senaryoları ve kaliteli oyuncu kadroları ile önemli başarılara imza atan filmlerin izlenme yüzdeleri de yüksek orandadır. Her zaman daha iyi sonucu görebilecek olmakta ayrı güzellikleri beraberinde getirmektedir.

Bakış açısına ve film yapısına göre başarıyı sunan 1995 filmleri açık ara üst seviyelere çıkmayı bilmiştir. İzleme keyfi veren filmlerin oluşum aşamalarına göre de dengeli ilerleme söz konusudur. Hem seyirciden hem de birçok farklı otoriteden beğeni toplayan filmleri bir araya getirterek sizlere sunmaktayız. Yüksek oranlarda ki İMDB puana sahip filmlerin izlenme sayısı da genel itibari ile yüksek olmaktadır. Bu düzene göre de hareket ederek adımlar atmaktayız. Sitemizde bulunan filmlerin düzenli şekilde incelenmesi ve çok daha iyi etkiyi sunabilecek olmasına da özen göstererek hazırlamaktayız. Herkesi erkan başına çeken her anı da keyif veren filmleri bir arada bulabilirsiniz.

Gün Doğmadan

Gün Doğmadan Türkçe dublaj izle Full hd 1995, Yönetmen Richard Linktlater’in uzun senelere yayarak çekmiş olduğu üçlemenin ilk filmi.

Ölü Adam 1995

Ölü Adam 1995 izle Türkçe dublaj full hd, Yaşam standartları açısından sakin bir hayatı tercih eden genç adam, farklılıkları deneyimlemek ister.

Cesur Yürek

Cesur Yürek izle, 1995 yılında çekilen, Mel Gibson’nın hem başrol oyunculuğunuhem de yönetmenliğini üstlendiği Amerikan başyapıtıdır.

Oyuncak Hikayesi

Oyuncak Hikayesi Türkçe Dublaj 1995 yılında, yönetmenliğini John Lasseter’ın yapmış olduğu Animasyon Komedi türünde bir aile sinemasıdır.

Yedi

Yedi David Fincher’ın yönetmenliğini yaptığı orijinal adıyla Seven (Yedi) 8.6 IMDB puanına sahiptir. 1995 yılında vizyona giren film Amerikan yapımı olup, başrollerinde Morgan Freeman ve Brad Pitt bulunmaktadır.

Popüler