Pazartesi, Ekim 21, 2019

1997 Filmleri

2000li yıllara yaklaşırken sinema dünyasında halen konuşulan muhteşem filmlerin yılı 1997 her kategoriden alanları ile izleyiciyi mest etmiştir. Komediden aksiyona birçok dalda filmlerin yayınlandığı yıl özellikleri bakımından da farklılık sunuyor. 1997 filmleri yeniliklerle ve yeni denemelerle dolu bölümlere sahip. Konuları itibari ile sağlam senaryoların çıktığı dönem izleyiciyi etkilemeyi de başarmıştır. İtalyan yapımı Hayat Güzeldir filmi de çok beğeni toplayan filmlerden bir tanesidir. Komedi tarzında ki film ikinci dünya savaşında ki olayları anlatması ve komedi içeriğinde duygusal anları da barındırmaktadır. Sinemanın harika etkilerini görebilmeye de ekstra katkılar sunması yapılan işin değerini ortaya koymuştur.

Sizi 20 sene önceye götürecek filmleri bulacağınız kategorimizde en iyi filmleri seçebilirsiniz. Doğru aktarım ve iyileştirilmiş görüntü kalitesi ile bekleneni fazlası ile karşılamaktadır. Ayrıca HD Türkçe Dublaj ile izleyiciyi rahat izleme modunu beraberinde getiriyor. Tüm dünyayı kasıp kavuran ve her zaman zirvede olan film de yine 1997 filmleri arasında yerini alıyor. Herkes tarafından izlenen film konusu ve oyuncuları itibari ile de zirvede yer alıyor. Böylesine bir filmin hangisi olduğunu merak ediyorsunuz elbette. Her yönü ile değerleri aktaran film Titanik aradan geçen yıllara rağmen izlenmeye devam ediyor. Kaliteli kadrosu ve gerçek hikayeden esinlenen filmin her anı da heyecan verici niteliktedir. İzlenme rekorları kıran ve televizyonda da oldukça geniş izleyici sayısına ulaşan filmin her sahnesi izleyiciler tarafından ezberlendi. Çığır aşan nitelikteki filmleri kategorimizde yer alan bölümden bulup büyük bir keyifle izleyebilirsiniz.

Hayat Güzeldir

Hayat Güzeldir 1997 yılında vizyona giren bu film 8.5 IMDB puanına sahiptir. Dram ve Tarih kategorilerinde karşımıza çıkabilecek olan bu film izleyicisini oldukça duygulandırmaktadır.

Can Dostum

Can Dostum 1991 yılında vizyona giren  filmin IMDB puanı 8.5’dir. Olivier Nakache ve Eric Toledano’nun ortaklaşa yönettiği bu filmin konusu ise oldukça duygusaldır.

Prenses Mononoke

Yönetmenliğini Hayao Miyazaki’nin üstlendiği, dram animasyon kategorisindeki bu film Japon yapımı olup Ashitaka’nın yaşadığı maceraları konu almaktadır.

Popüler