Pazartesi, Ekim 21, 2019

2001 Filmleri

2001 senesinde sinemada buluşan pek çok filmin etkisi hala hissedilebilir. 2001 filmleri izle kapsamında bakıldığında da gerçekten de unutulmaz denilecek kadar önemli filmin izlendiği görülmektedir. Öyle ki Lord Of The Rings, Harry Potter ve Akıl Oyunları gibi gişeyi kasıp kavuran birçok unutulmaz eserle tanıştığımız sene olmaktadır 2001. Aynı zamanda Hızlı ve Öfkeli efsanesinin başlangıçlarında olduğu bir sinema dönemi düşünün. Bu konuda yabancı sinema kategorisinde birçok değişik ve kalite arz eden yapımı 2001 filmleri izle kapsamında takip altına alarak seyretme olanağına erişebileceğinizi bilmenizi isteriz. Bu sinemasal anlamda sizleri çok daha nitelikli bir konuma taşımış olacaktır. İzleyeceğiniz her film aşılayacağı bu kavramı bir hayli memnun edici sonuçlarla bütünleşebilir.

2001 Filmleri izle

Yerli sinema açısından da 2001 senesi önemli gelişmelere tanıklık ettirmiştir. Bu kapsamda da tabii ki de hafızalarda en fazla yer edinen film Yılmaz Erdoğan’ın ilk yönetmenlik deneyimi Vizontele’dir. Vizontele başta olmak üzere birçok farklı 2001 yerli sinema seçeneğini de izleme imkanı bulabilirsiniz. Sinema açısından farklı bir sene olan 2001, sonraki yıllarda da Milenyum’un getirmiş olduğu tüm etkileri ve gelişimi filmlerin içerisine aktararak ilerlemektedir. Bu da aradan geçen uzun senelere rağmen her daim mükemmel olarak hatırlayabileceğimiz birçok önemli filmi hali hazırda izleme şansı yakalamanızı pekiştirebilecektir. 2001 senesine sahip birçok filmi rahatlıkla izleyip sinema seyirliklerinizi güçlendirebilirsiniz.

Donnie Darko – Karanlik yolculuk

Donnie Darko – Karanlık Yolculuk Türkçe dublaj izle, Darko isimli bir gencin bir gece insan tavşan karışımı bir yaratık tarafından kaçırılır.

Hızlı ve Öfkeli

Hızlı ve Öfkeli, 2001 yılında vizyona giren bu filmin yönetmenliği Rob Cohen'a aittir. ABD yapımı filmin IMDB puanı ise 6.5'dir.

Maymunlar gezegeni 2001

Maymunlar gezegeni Türkçe dublaj izle, Tim Burton yönetmenliğindeki film ABD yapımıdır. Serinin 6. filmi olmasına rağmen başlangıca dönüş söz konusudur.

Mumya geri dönüyor

Mumya geri dönüyor full hd Türkçe dublaj izle, 2001 yılında vizyona giren bu film Mumya filminin devamı niteliğini taşımaktadır.

Ruhların Kaçışı

Ruhların Kaçısı Türkçe dublaj full hd izle, 2001 yapımı Japon filmi animasyon alanında oldukça beğenilmiş ve severek izlenmiştir.

Jurassic Park 3

Jurassic Park 3 Türkçe dublaj full izle, 2001 yılında vizyon giren ABD yapımı sinema filmidir. İlk 2 filmin devamı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği

Korku, kan ve dehşetten başka hiç bir şey getirmeyen bu güç yüzüğünü yok etmeye çalışan büyücü Gandalf yüzük kardeşliğini toplamaya çalışırken diğer taraftan yüzüğün sahibi Sauron yavaş yavaş güçlenmektedir.

Amelie

Kendini Şanslı Hissediyor musun? Rastgele Bir Filme Git Audrey Tautou Mathieu Kassovitz Rufus Jean Pierre Jeunet Jean Pierre Jeunet 20018,3Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.Filmimizi...

Harry Potter ve Sırlar Odası

Harry okula gidebildiği için memnundur ancak okulda işler ters gitmektedir. Öğrenciler taşlaşmaya başlamakta ve Harry garip sesler duymaktadır. Bu seslerin kaynağını öğrenmeye ve arkadaşlarıyla beraber bu sırrı çözmeye çalışacaklardır.

Harry Potter 1 izle Felsefe Taşı

Filmde ailesi kötü bir büyücü tarafından öldürülen Harry Potter'ın normal bir hayat yaşarken büyücülük okuluna davet edilmesi ve ailesini öldüren tehlikeyle yüzleşmesi anlatılıyor.

Popüler