Pazartesi, Ekim 21, 2019

2003 Filmleri

Yapım yıllarına göre en çok beğenilen döneme denk gelen zamanlardaki filmler aradan geçmiş olan yıllara rağmen tekrar izlenme özelliği ile dikkat çekiyor. Özellikle de Oscar ödülleri ile dikkat çeken bu yapıtlar 2003 yılında efsane olmayı başarmıştır. 2003 filmleri arasında zirvede yer alan muhteşem filmlerin ortak özellikleri ise çok beğenilmiş olmasıdır. Yeni bir çığır niteliğindeki filmleri ortaya koymayı başarmıştır. Özellikle de Yüzüklerin efendisi, Kill Bill, Karayip Korsanları, Matrix, Kayıp balık nemo ve son samuray gibi klasikleşmiş muhteşem eserlerin dönemidir. İzleyiciyi derinden etkileyen ve bağımlılık seviyesine getiren filmlerin uzun yıllar konuşulduğu döneme denk gelmesi de ne denli bir yapıda olduğunu gösteriyor. 2003 filmleri senaryoları ve muhteşem kaliteye sahip oyunculukları ile de dikkat çekiyor. İMDB listesini alt üst eden bu eserlerin halen büyük bir keyifle izleniyor olması da filmlerin gücünü göstermektedir.

Sinema dünyasının en iyi dönemlerinden birisi olan bu yapıtları sizler için hazırladığımız kategoride bulabilirsiniz. İzlerken büyük bir keyif alacağınız bu filmleri Full HD Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. Görüntü kalitesinin de üst seviyelerde olduğu filmleri sevdiklerinizle izlerken büyük bir keyif duyacaksınız. Seri halinde filmlerin başlangıcı ve devamı dönemine gelmesi de oldukça dikkat çekiyor. Her anı heyecan dolu ve çekiciliğini artıran sahneleri ile sizlere 2003 yılında ki filmleri sunmaktayız. Değerlendirme açısından bakıldığı zaman da üstlerde yerini almayı başaran yapıtlarla dolu yıl.

Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill Vol.1 Türkçe dublaj full hd 2003 izle ile hem westernvari hem de Uzakdoğu kültürünü bir arada harmanlamayı başarmıştır.

Daha Hızlı Daha Öfkeli

Daha Hızlı Daha Öfkeli Türkçe dublaj izle full hd, 2003 tarihinde vizyona giren filmin yönetmenliğini John Singleton üstlenmiştir.

Karanlıklar Ülkesi

Karanlıklar Ülkesi, 2003 yılında vizyona giren bu filmin yönetmenliği Len Wiseman'a aittir. ABD yapımı filmin IMDB puanı ise 7.0 dir.

Kayıp Balık Nemo

Kayıp Balık Nemo Türkçe dublaj izle, orijinal adı ile Finding Nemo, yönetmenliğini Andrew Stanton ve Lee Unkrich’in yaptığı animasyon filmidir.

Karayip Korsanlari: Siyah inci’nin Laneti

Karayip Korsanlari: Siyah inci'nin Laneti Türkçe dublaj izle, 2003 yılında vizyona giren bu filmin yönetmen koltuğunda Gore Verbinski oturmakta.

X Men 2

X Men 2 Türkçe dublaj, 2003 yılında vizyona giren bu filmin yönetmeni yine Bryan Singer'dır. Bu sefer ABD - Kanada ortak yapımıdır.

Matrix 3 Revolutions

Matrix 3 Revolutions Türkçe dublaj izle full hd, Matrix serisinin son filmi olan bu Amerikan yapımı film 2003 yılında çekilmiştir.

Matrix Reloaded

Matrix Reloaded 2003 yılında çekilen Matrix serisinin ikinci filmi olan Reloaded, toplam 736 milyon dolar gişe hasılatı yapmıştır.

Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü

Dünyanın en çok izlenen filmlerinden biri olan Yüzüklerin Efendisi filminin son serisi olan Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü filminde Aragorn gelen çağrıyı geri çevirmeyecek ve savaşa katılmak için harekete geçecektir. Bunun yanı sıra Gandalf, Gondor’un dağılmış ordusunu tekrar bir araya getirmek için mücadele etmektedir.

İhtiyar Delikanlı

Kore filmleri içinde gerilim korku severlere tavsiye niteliğindeki İhtiyar Delikanlı Türkçe Dublaj izle, Tek parça full hd online film izleme seçeneği ile sizleri beklemektedir.

Popüler