Pazartesi, Ekim 21, 2019

2004 Filmleri

2004 senesinde sinema salonları çok önemli yapımlara ev sahipliği yaptı. 2004 filmleri izle kapsamında bakıldığında da İnanılmaz Aile, Not Defteri, Shrek 2, Truva, Harry Potter ve Azkaban Tutsağı ve Sil Baştan gibi çoğu ödüllü filmi izleme şansını yakaladık. Bu filmler o dönemin sinema anlatıları açısından iyi bir geçiş dönemi olarak da tarihte yerini alır. Her sene daha da gelişmiş bir teknolojik düzende yön bulan sinema, 2004 filmleri izle açısından da aynı etkileşime ev sahipliği yapabilmektedir. Hal böyle olduğunda da sizlerin seyirlik açısından takip altına alabileceğiniz birçok değişik filme de odaklanmanız mümkündür. Yabancı kategorisinde bir hayli başarılı yapımları takip edebileceğiniz 2004 senesi yerli sinema açısından da önemli işlere tanıklık ettirdi.

2004 Filmleri izle

2004 filmleri izle açısından o sene denildiği zaman akıllara tabii ki Gora ve Neredesin Firüze gelmektedir. Kİ her iki film de izlenilirliğini bugün bile güncel tutabilecek başarılı eserler olmaktadır. Yerli, yabancı, aksiyon, komedi, animasyon ve birçok önemli filme dair 2004 yapımlarını sizler sitemizde de takip edebilirsiniz. Bu yıla ait olan bütün filmleri izledikçe de zaten keyifli bir anlatıya odaklanma şansı da bulacaksınız demektir. İzlenile her filmde biraz da kendinizi bulabilir, bu sayede anlatıları güçlü ilerleyecek bir seyirlik akışı elde edebilirsiniz. Bu konuda birçok başarı 2004 yapımlı film elinizin altında olacak.

Van Helsing

Van Helsing izle türkçe dublaj full hd, Dünya üzerinden çok büyük kötülükler bulunduğu için iyi bir kurtarıcı çok iyi olacaktır.

Ruanda Oteli

Ruanda Oteli Türkçe dublaj izle full hd 2004, Tarihte Ruanda Soykırımı olarak bilinen Ruanda olaylarını konu alan Ruanda Hoteli izle

Yürüyen Şato

Yürüyen Şato Türkçe dublaj izle full hd, Anime anlatılarının en meşhur stüdyosu Ghibli ile özdeşleşen bir usta Hayao Miyazaki.

Çöküş

Çöküş filmi full hd Türkçe dublaj izle 2004, Bruno Ganz’ın müthiş oyunculuğuyla hafızalarda kalan gerçekten de her sahnesinde takdiri hak eden bir yapım.

Gün Batmadan

Gün Batmadan Türkçe dublaj izle full hd 2004, Gün Doğarken filminin elde ettiği başarı sonrasında 9 sene üzerine gelen devam filmi.

Milyonluk Bebek

Milyonluk Bebek Türkçe dublaj izle full hd 2004, Million Dollar Baby En iyi film ve en iyi kadın oyuncu oscarlarını hanesine yazdırmıştır.

Büyük iskender

Büyük iskender izle Türkçe dublaj 2004, Muhteşem görkeme sahip olan ve tarihte hem gücü hem de savaşları ile ün yapan Alexander'ı anlatan film.

Truva

Truva Full hd Türkçe dublaj izle, orijinal adı ile Troy, yönetmenliğini Wolfgang Petersen’nın yaptığı başarılı bir dram ve tarih filmdir.

Örümcek Adam 2

Örümcek Adam 2Türkçe dublaj izle, 2004 yılında vizyona giren ve Bilim - Kurgu kategorisinde yer alan bu filmin IMDB puanı 7.3'dür.

Sil Baştan

Dram unsurlarını yoğun bir şekilde içeren filmde Jim Carey’nin oynadığı Joel Barish karakteri sevgilisi olan Clementine’ye oldukça bağlıdır. Birbirini seven iki çift arada sırada problemler yaşasa da mutlu bir hayat sürmektedirler. Ancak Clementine yaşadığı klişe hayattan dolayı sıkıntı yaşamaktadır.

Popüler