Pazartesi, Ekim 21, 2019

2005 Filmleri

2005 senesinde vizyona çıkan birçok önemli film, aradan o kadar zaman geçse bile unutulmaz ve aynı kalitede izlenebilir bir konuma sahiptir. 2005 filmleri izle açısından bakıldığında da sitemizde birçok önemli sinema filmini bu yıla ait sıralamalar eşliğinde takip altına alabilirsiniz. Özellikle 2005 senesinin yerli sinema açısından çok bereketli geçtiği söylenebilir. Çağan Irmak’ın bugün bile akıllara geldikçe gözlerin dolmasına sebebiyet verecek yapımı Babam ve Oğlum, Yavuz Turgul’dan Gönül Yarası, birçok yönetmenin bir araya geldiği Anlat İstanbul ve Yılmaz Erdoğan ile Cem Yılmaz’ın döktürdüğü Organize İşler gibi yapımları bu sene izleme şansı bulduk. Vizyonun en kalabalık olduğu senelerden birisi olarak da bilinir 2005 ve sinema adına birçok nitelikli işi izleyerek kendinize özel bir seyirlik alanı açabilirsiniz.

2005 Filmleri İzle

2005 filmleri izle açısından Bay ve Bayan Smith, Ölü Gelin ve Kır Zincirlerini gibi farklı kategorilerdeki yapımları da takip edebilirsiniz. Yabancı sinemanın da önemli ileri ortaya çıkardığı bir dönem bu yıl. Bu sebepten dolayı izlemek isteyeceğiniz pek çok önemli filmi rahatlıkla takip altına alabilir, bu sayede de sinemasal açıdan her daim etkin, sıkıntısız ve izledikçe kendinizi bulacağınız önemli filmlere odaklanabilirsiniz. 2005 senesi bu odaklanma düzenine erişiminiz açısından iyi bir sinema yılı olarak kabul edilebilir. Bu yıla dair birçok kaliteli filme de sitemiz üzerinden rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Taşıyıcı 2 Nefes Nefese

Taşıyıcı 2 nefes nefese Türkçe dublaj izle Aksiyon, Gerilim ve Suç Filmleri kategorisinde bulabileceğiniz bu film 2005 yılında vizyona girmiştir.

Maske 2 (Maskenin oğlu)

Maske 2 Türkçe dublaj izle full hd Maske'nin oğlu orjinal adı Son of the Mask olan Maske serisinin fantastik komedi türünde ikinci filmi.

Harry Potter ve Ateş Kadehi

Anlaşılmaz bir şekilde son derece tehlikeli uluslararası okulları temsil eden öğrencilerin yarıştığı bir yarışma olan Üç büyücü Turnuvası’na katılanlar arasında dördüncü kişi olarak ismi çıkar. Ateş kadehi’nden çıkan Harry’nin ismi Ron ve Hermione’nin de şaşırmasına neden olur.

Popüler