Pazartesi, Ekim 21, 2019

2006 Filmleri

2006 senesinde izlenilen pek çok önemli sinema filmi sayesinde günümüzdeki sinema anlayışı bir hayli güçlenmiştir. Özellikle o yıl hem fantastik edebiyat, hem de dram açısından güçlü yapımlarla buluştuğu söylenebilir. Karayip Korsanları başta olmak üzere Son Umut, Casino Royale gibi birçok önemli filmi izleyip sizler Küçük Gün Işığım gibi bugün bile tebessüm uyandıracak bir yapım deneyimi yaşayabilirsiniz. 2006 senesinde vizyonla buluşan birçok yabancı filmde bu tarz deneyimleri keşfetme ve izleme imkanı yakalarsınız. İşte bu sebepten dolayı 2006 senesinde takip edebileceğiniz birçok önemli filme sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu filmler hem nitelikli hem de seyir zevki başarılı yapımlar olarak kabul edilir.

2006 Filmleri izle

Yerli sinemada ise 2006 filmleri izle kategorisinde Kurtlar Vadisi Irak filmi dizisinin etkisinden sonra fazlasıyla hissedilen bir etki oluşturmuştur. Aynı zamanda Cem Yılmaz’ın Hokkabaz’ı, bol ödüllü Takva, Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü?, Sınav ve Beş Vakit gibi birçok önemli filmi de izleme şansı bulduk. Yerli ve yabancı film kategorileri açısından çok yönlülüğe sahip bir sinema senesi oldu diyebiliriz 2006 filmleri açısından. Bu sebepten de sizler için bu yıla ait birçok önemli filmi sıraladık ve bu sayede de sıkıntısız bir film izleme seyirliğine erişiminizi de desteklemiş olacağız. Her açıdan muhteşem bir sinema düzenine erişimi sağlamanız açısından bu tarz filmler bir tık elinizin altında yer edinecek.

Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı

Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı Türkçe dublaj izle, 2006 yılında vizyona giren bu heyecan dolu filmin yönetmen koltuğunda bu sefer Justin Lin oturmaktadır.

Karanliklar ülkesi – Evrim

Karanliklar ülkesi - Evrim Türkçe dublaj full hd izle, 2006 yılında vizyona giren filmin yönetmenliği yine Len Wiseman'a aittir.

Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandıgı

Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandıgı Türkçe dublaj izle, 2006 yılında vizyona giren bu filmin yönetmenliğini yine Gore Verbinski yapmıştır.

Prestij

Prestij Türkçe dublaj izle, Yönetmenliğini Christopher Nolan’ın yaptığı ve 2006’da vizyona giren bu film başyapıtlar kadar ilgi görmekte.

X Men 3 Son Direniş

X Men 3 Son Direniş Türkçe dublaj izle full hd, 2006 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini bu kez Brett Ratner üstlenmiştir.

Arabalar

Arabalar, 2006 yılında vizyona giren bu filmin IMDB puanı 7.2'dir. ABD yapımı filmin yönetmenliğini ise John Lasseter ve Joe Ranft üstlenmişlerdir.

Köstebek

Köstebek, 2006 yılında vizyona giren bu filmin yönetmeni Martin Scorsese’dır. Başrollerini Leonardo DiCaprio ve Jack Nicholson’ın paylaştığı bu gerilim – gizem kategorisindeki film türünün en iyi örneklerinden biridir.

Alacakaranlık Half Light

Beş yaşındaki oğlunu kaybeden ve bir yazar olan Rachel Carlson, İskoçya’ya yerleşir. Çocuğunun boğularak ölmesini bir türlü atlatamayan ve ağır bir depresyona giren Rachel bir kulübede yaşamaya başlar.

Başkalarının Hayatı

Filmin konusu Sosyalist bir rejime sahip olan ve eski yıllarda var olan Doğu Almanya zamanlarında takip edilen yüzbinlerce kişinin hikayesini anlatmaktadır. Filmde Almanya'nın meşhur aktörleri Ulrich Mühe, Sebastian Koch ve Martina Gedeck rol oynuyorlar.

Popüler