Pazartesi, Ekim 21, 2019

2008 Filmleri

Gün geçtikçe daha iyi filmlerin çıktığı yıllara gelindiğinde 2008 bu alana giren eserlerle doludur. Her eserin kendi alanında üstün başarılara ulaşması da filmlerin izlenme oranlarını ciddi seviyede artırmaktadır. Hellboy, Demir adam, kara şövalye, alacakaranlık ve Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı gibi filmlerin yılıdır. Beğeni oranı yüksek olan bu filmlere ek olarak animasyon filmleri de eklenmiştir. Görsellikler ve iyi sonuçları bir araya getiren dönemlerden bir tanesidir. 2008 filmleri bu açıdan ön planda yer alıyor. Demir adam ve kung fu panda filmleri gibi seri haline gelen eserlerde bu döneme damga vurmuştur. Her filmin kendine has yapısı olması izleyici kitlesini de değiştirmektedir. Bu durumu gösteren etki de izleyici sayesinde rahatlıkla görülebilen bir olgudur.

Sizlere özel olarak hazırladığımız 2008 filmleri kategorisinde hem yüksek puanlı hem de yüksek izleme oranlı filmleri bulabilirsiniz. Aksiyon alanında başarılı eserlerin çıktığı dönemde daha iyi sonuç verebilecek etkenler de görülmektedir. Görüntü kalitesinin sürekli olarak artması da izleyiciyi daha fazla etkileyen yönlerdendir. HD full film izle alanında bu denli etkileşimi bu yıllarda görebilirsiniz. Sektörde yer alan yeni çalışmalarda artı yönde etkiyi göstermektedir. Sistemsel olarak daha iyiye ulaşma amacının gözlemlendiği filmler yapı taşlarını oluşturmaktadır. İlerleyen dönemlerde film kahramanlarının bir araya getirilmesinde de bu döneme ait parçaları bulmak mümkündür. Düzeni tesis eden faktörlerle dolu bu etki başarı hikayeleri artırmaktadır. Bu durumdan dolayı da ödülleri hak eden eserler ortaya çıkmıştır.

Aranıyor 2008 Wanted

Aranıyor Türkçe dublaj izle, orijinal adı ile Wanted, 2008’de vizyona giren Amerikan- Alman – Rus ortak yapımı bir fantastik aksiyon filmidir.

Dünyanın merkezine yolculuk

Dünyanın Merkezine Yolculuk Türkçe dublaj izle full hd, Jules Verne’nin aynı adlı romanından esinlenerek, yapılan bir macera filmidir.

Hellboy 2 – Altin ordu

Hellboy 2: Altın ordu Türkçe dublaj, orijinal adı ile Hellboy 2: The Golden Army, yönetmenliğini Guillermo del Toro’nun yaptığı fantastik filmdir.

Yeşil Dev (Hulk)

Yeşil Dev, 2008 yılında vizyona giren bu filmin yönetmeni Louis Letterier'dır. 150 milyon dolarlık bütçe ile 264 milyon dolarlık hasılat elde etmiştir.

Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi

Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi Türkçe dublaj izle full hd, orjinal adı ile The Curious Case of Benjamin Button. IMBD puanı 7,8'dir.

Kung Fu Panda 1

Kung Fu Panda 1 türkçe dublaj izle, Antik Çin de bulunan Barış Vadisi birçok türde hayvanın yaşadığı ilginç bir özelliği sunan yerdedir.

Kara Şövalye

Kara Şövalye 2008 yapımı bu filmin IMDB puanı 9.0 olup çok fazla ilgi görmüştür. Yönetmen koltuğunda Christopher Nolan oturmakta ve bu kez farklı bir şekilde izleyiciyi büyülemeyi başarmıştır.

Alacakaranlık

Film, soğuk ve depresif kız Bella Swan’nun  annesinin ikinci evliliğini yapmasından sonra babasının küçük kasabasına taşınması ile başlar. Daha sonra yıllardır bu kasabada oturan Edward adında bir vampir ile yolları kesişir.

Popüler