Pazartesi, Ekim 21, 2019

2009 Filmleri

2009 senesi, sinemayı çok önemli kılan yapımlarla buluşmamıza vesile olmuştur. 2009 filmleri izle kapsamında bakıldığında da zaten bu yapımları rahat bir şekilde izleyip yerli ve yabancı birçok önemli filmi takip etme imkanı bulabilirsiniz. O senesi sinemada elbette ki unutulmaz bir Avatar rüzgarı esti. Bu rüzgar 3D sinema kavramını da izleyiciyle tanıştırdı ve sinemada teknoloji açısından muazzam bir dönemin de başlangıcına olanak tanımış oldu. James Cameron’un yıllar sonra ortaya çıkardığı Avatar filminin yanı sıra Watchmen ve 3 Idıots gibi önemli yapımlara da tanık olundu. Sinemasal anlamda güçlü bir dönem diyebiliriz bu sene için ve izleyiciyi de memnun edici gelişmelerin olduğu bir seneye dönüşmüştür. Bu sebepten mutlaka izlemeniz gereken önemli 2009 filmleri olduğu söylenebilir.

2009 Filmleri İzle

Bunun yanı sıra 2009 filmleri izle seçenekleri arasında aradan 10 sene geçmiş olmasına karşın gerçekten de detaylı ve kalite arz edecek birçok önemli filmi izleme şansı bulacağınız için de kendinizi özel hissedebilirsiniz. Sinema, bu özel duyguları yakalamanız açısından en önemli sanatsal araçlar arasında yer edinmektedir. 2009 filmleri kapsamında bakıldığında da değişik çıkarımlar, harika yapımlar ve yerli ile yabancı alanında birçok önemli deneme bu sitede sizlerin elinizin altında yer edinecektir. Sinemayı anlamlı kılacak önemli eserleri, başarılı yönetmenleri ve oyunculuk performanslarını doyasıya keşfetme olanağına bir tık ile dahil olabilirsiniz.

Mary ve Max

Mary ve Max Türkçe dublaj izle, Tamamen fotoğraf karelerinin ardı arkasına birbirini tamamlamasıyla ortaya çıkan muazzam bir animasyon filmi.

Hachiko Bir Köpeğin Hikayesi

Hachi: Bir Köpeğin Hikayesi Türkçe dublaj izle filmi, bir sanat profesörünün akita cinsi bir köpekle kurmuş olduğu iletişimi, dostluğu anlatmaktadır.

Hızlı ve Öfkeli 4

Hızlı ve Öfkeli 4 Türkçe dublak izle full hd, 2009 yılında vizyona giren filmin yönetmenliği yine Justin Lin tarafından gerçekleştirildi.

Karanlıklar ülkesi: Lycanların yükselişi

Karanlıklar ülkesi: Lycanların yükselişi, 2009 yılında vizyona giren bu filmin yönetmen koltuğunda bu kez Patrick Tatopoulos oturmaktadır.

Alvin ve sincaplar 2

Alvin ve sincaplar 2 Türkçe dublaj izle, 2009 yılında vizyona giren bu filmin IMDB puanı 4.5'tir. Animasyon - Komedi türündeki filmdir.

Felekten bir gece

Felekten bir gece Full hd Türkçe dublaj izle, 2009 yılında vizyona giren bu film Komedi, Macera ve Suç kategorilerinde karşımıza çıkmakta.

Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar

Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar Türkçe dublaj izle, 2009 yılında vizyona giren bu film Romantik - Komedi türünde karşımıza çıkmakta.

X-Men 4 Baslangiç: Wolverine

X-Men Baslangiç: Wolverine Türkçe dublaj izle, 2009 yılında vizyona giren filmin yönetmenlik koltuğunda bu kez Gavin Hood oturmaktadır.

Avatar

Avatar Türkçe Dubalj full hd izle, 18 Aralık 2009'da vizyona giren dünya rekorlarını kırarak 3 milyar dolara yakın gelir elde etmiş bir baş yapıt.

Alacakaranlık Efsanesi 2: Yeni Ay

alnız terk edilmiş bir halde Bella başını her belaya soktuğunda Edward'ı kendisine doğru çeker. Bella’nın arkadaşı Kurt adam Jacob ile zaman geçirmeye başlar.

Popüler