Pazartesi, Ekim 21, 2019

2010 Filmleri

2010’da sinema salonları deyim yerindeyse kaliteyle dolup taşmıştı. Pek çok nitelikli filmi bu senede izleme şansı bulduk ve gerçekten de bu filmlerin aşılamış olduğu etkileşimler de hala günümüzde aynı etkiyle karşımıza çıkabilir. 2010 filmleri izle açısından bakıldığında da önemli seçenekler karşımıza çıkabilir. Özellikle de Christopher Nolan’dan Başlangıç, Harry Potter’ın son yapımı, Siyah Kuğu ve İçimdeki Yangın gibi önemli filmlere tanıklık edildi bu senesinde.

2010 Filmleri izle

Bunun yanı sıra Eyvah Eyvah’ın sıcaklığı ve Av Mevsimi’nin polisiye havası da izleyici açısından iyi etkileşimler elde edilmesini desteklemiş olacaktır. Bu kapsamda da 2010 filmleri izle aşamaları görüldüğünde sizler birçok değişik yapımı izleyebilir, kendiniz için ideal olana ulaşma imkanı yakalayabilirsiniz. Seyirlik açısından yerli ve yabancı birçok detaycılığı da sizler 2010 senesi yapımı sinema işlerinde bulabilirsiniz. Sinema her daim kalıcı ve insan hayatını doğrudan etkileyecek bir düzene sahip olmaktadır. Bu düzen kapsamında da sizler açısından arşivlik birçok önemli detaya erişim de memnun edici olacaktır. 2010’da çıkacak birçok önemli filme odaklandıkça da sinema anlayışınızın en uç düzenini rahatlıkla değerlendirebilir, 2010’da keşfedilecek birçok filmi de elden geçirebilirsiniz. Sitemizde 2010 senesine ait yüksek puanlı filmler bulunuyor. Bu filmleri rahatlıkla izleyerek ev sinemanız açısından da muazzam deneyimlere odaklanma imkanı yakalayabilirsiniz. Hepiniz için şimdiden güzel seyirlikler olmasını dileriz. Bu senenin filmlerini de başarılı bulacaksınız.

İçimdeki Yangın

İçimdeki Yangın Türkçe dublaj izle full hd 2010, Dennis Vileneueve tarafından yazılıp yönetilen film, bol ödüllü bir tiyatro oyunundan uyarlanmıştır.

Barbie Moda Masalı

Barbie Moda Masalı izle Türkçe dublaj, 2010 yılında vizyona giren bu filmin IMDB puanı 6.2'dir. Yönetmenliğini William Lau'nun yaptığı filmdir.

Megazeka 2010

Megazeka Türkçe dublaj izle, 2010 yılında vizyona giren bu filmin IMDB puanı 7.3'tür. Yönetmenliğini Tom McGraft'ın yaptığı filmdir.

Ateşli oda

Ateşli oda Türkçe dublaj izle, 2010 yılında gösterime giren filmin yönetmeni Julio Medem'dır. IMDB puanı 6.2 olan film Romantik filmdir.

Iron Man 2

Iron Man 2 Türkçe dublaj izle, 2010 yılında vizyona giren filmin yönetmenliği yine Jon Favreau'ya aittir. ABD yapımı bilim - kurgu filmidir.

Percy Jackson & Olimposlular – Şimsek hırsızı

Percy Jackson ve Olimposlular Şimşek Hırsızı Türkçe dublaj izle, orijinal adı ile Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief.

Başlangıç

Başlangıç, Hırsızlık konusunda çok iyi olan Dom rüya görme esnasında insanların zihnine girerek sırların ve anıların silinmesine neden olabilmektedir.

Ölüm Yarışı 2

Ölüm Yarışı 2 Türkçe dublaj full hd izle, 2010 yılında vizyona giren başrollerinde Luke Goss ve Lauren Cohan bulunmaktadır bu filmin IMDB puanı 5.6'dır.

Karmakarışık

KarmakarışıkTürkçe dublaj izle, özgün adı ile Tangled. Yönetmenliğini Nathan Greno ve Byron Howard'ın yaptığı, animasyon fantastik - komedi filmi.

Oyuncak Hikayesi 3

Oyuncak Hikayesi 3 Türkçe dublaj, 2010 senesinde gösterime giren bu animasyon film, komedi - macera türünde olup IMDB puanı 8.3’tür.

Popüler