Pazartesi, Ekim 21, 2019

2011 Filmleri

Sinemada önemli olarak kabul edilen bazı yıllar varsa eğer 2011 senesini bu yıllar arasında baş köşeye koymak zorundayızdır. 2011 filmleri izle kapsamında bakıldığında da gerçekten de birçok önemli film sinema salonunda izleyicisiyle buluşmuştur bu senesi.  Özellikle Can Dostum gibi bol ödüllü naif bir Fransız filmi, Thor’un Marvel evreniyle buluşması, Nuri Bilge Ceylan’ın unutulmaz eseri Bir Zamanlar Anadolu’da ve daha birçok önemli sinema filmi bu sene seyircisiyle buluştu. Bu filmlerin sahip olduğu etkileşim göz önüne alındığında da zaten 2011 senesinde sinemasal açıdan yüksek adımların atıldığı asla inkar edilemez. Öyle ki her hafta birçok önemli film vizyonla buluştuğu için vizyonu takip edememe durumu bile çıkmış olabilir.

2011 filmleri izle

Bu sebepten sitemizde 2011 filmleri izle kapsamında o senenin en başarılı yapımlarına yer açmaktayız. Bu sayede de izleyeceğiniz filmleri niteliğine göre değerlendirebilir, kendinize önemli bir film izleme alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Ki gerçekten de seyirlik açısından özgün ve dikkat çekici işlerle karşılaştığımız bir sene olmuştur 2011. 2011 yılı filmleri konusunda da sitemizde yerli ve yabancı sıralamalara sahip birçok yapımı bir tık ile izlenebilir konuma taşıyacağınızı kesinlikle unutmayın. Her zaman bu önemli filmlerin seyirlik açısından etkilerini değerlendirebilir, bu sayede de izlediğiniz filmler ile sinema anlayışınızı ve bakış açışınızı ileriler taşıma fırsatına erişebilirsiniz. Hepiniz için iyi seyirlikler olmasını dileriz.

Duyguların Rengi

Duyguların Rengi Türkçe dublaj izle, gizli bir yazı projesinde bir araya gelen ve birbirine her geçen gün daha da yakınlaşan 3 kadının hikayesini anlatıyor.

Rio 2011

Rio Türkçe dublaj izle, 2011 yılında vizyona girmiş olan bir animasyon filmidir. IMDB puanı 7.0'dır. Yönetmenliğini Carlos Saldanha'nın yapmıştır.

Çelik Yumruklar

Çelik Yumruklar izle Türkçe dublaj, 2011 yılında vizyona giren bu ABD yapımı filmin IMDB puanı 7.1'dir. Hugh Jackman'ın başrolde oynadığı film.

Limit Yok

Limit Yok Türkçe dublaj izle, 2011 yılında vizyona giren Limit Yok En İyi Filmler listesinde yer almakta. Aksiyon ve Bilim - Kurgu filmidir.

Alvin ve Sincaplar 3: Eğlence Adası

Alvin ve Sincaplar 3: Eğlence Adası Türkçe dublaj izle, ABD yapımı olan bu film 2011 yılında vizyona girmiştir. imdb puanı 4.4 dür.

Hızlı ve Öfkeli 5 Rio Soygunu

Hızlı ve Öfkeli 5 Rio Soygunu Türkçe dublaj izle, 2011 yılında yönetmenliği serinin bir çok filminde olduğu gibi yine Justin Lin'e aittir.

Şirinler 2011

Şirinler Türkçe dublaj izle, orijinal adı ile The Smurfs, yönetmenliğini Raja Gosnell’in yaptığı, Jordan Kerner’ın yapımcılığını üstlendiği filmdir.

Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı

Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı Türkçe dublaj izle, orijinal adı ile Immortals , yönetmenliğini Tarsem Sigh Dhandwar’ın yaptığı filmdir.

Mekanik

Mekanik Türkçe dublaj izle The Mechanic, yönetmenliğini Simon West’in yaptığı, 28 Ocak 2011’de vizyona giren Amerikan yapımı bir aksiyon filmidir.

Kaçış – Abduction

Kaçış – Abduction türkçe dublaj izle, Aksiyonun ve bilim kurgunun bir arada bulunduğu filmlerin beğeni oranı genel itibari ile çok daha fazla olmaktadır.

Popüler