Pazartesi, Ekim 21, 2019

2012 Fimleri

Senaryoları ve konuları itibari ile sinema dünyasında yankı uyandıran filmleri 2012 yılında görebilirsiniz. Hem konusu hem de oyuncuları ile dikkat çeken filmlerin güzel yönleri ve seri olmaları da heyecanı artırmaktadır. Görsel efektlerin üst düzey olduğu ve fantezi alanında başarılı yapıtlar 2012 filmleri içerisinde yer almaktadır. Bakış açısı ve olmayan olayların oluşturulduğu dönemleri de yansıtmaktadır. Yenilmez serisinin ilk çıkışı da yine bu yılda izleyici ile buluşmuştur. Birçok kahramanın bir arada yer aldığı film uzun soluklu olması yönü ile de ön planda yer alıyor. Kaliteli oyuncu kadrolarının hakim olduğu yılda Yüzüklerin efendisi filminin öncesinde yaşanan olayları anlatan film dikkat çekiciliği ile öne çıkıyor. Hobbit serisinin ilk başlangıcı olan ve muhteşem senaryo ile izleyici karşısına çıktı. Anlatılan konular ve olaylar zincirinde heyecanın hiç bitmediğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Kalite bakımından da görsellik bakımından da muhteşem filmlerin beyaz perdeye düştüğü yıl uzun yıllar unutulmayacak düzeydedir. 2012 filmleri yabancı film sektöründe zirveyi gördüğü yıllardan bir tanesidir. Aksiyonun ve gizemin sürdüğü filmlerde oyuncu kadrosuna bakıldığında adından söz ettirir karakterlerle dolu. Çok sayıda ödül kazanan filmler bu yönü ile otoritelerden de beğeni toplamıştır. Cehennem melekleri filminin 2. Serisi de yine bu yılda izleyiciyle buluştu. Sağlam kadroya sahip film başlı başına aksiyonun üst seviye de olduğu dönemleri seyirciye sunuyor. Muhteşem kaliteye sahip filmleri 2012 kategorisinde görebilirsiniz.

Inanılmaz Örümcek Adam 1

Inanılmaz Örümcek Adam 1 Türkçe dublaj izle full hd, 2012 yılında vizyona giren bu bilim kurgu Macera türü filmin IMDB puanı 7.1'dir.

Hobbit 1 Beklenmedik Yolculuk

Hobbit: Beklenmedik YolculukTürkçe dublaj izle, 2012 yılında vizyona giren filmin yönetmeni Peter Jackson'dır. ABD ve Yeni Zelanda ortak yapımıdır.

Karanlıklar Ülkesi: Uyanış

Karanlıklar Ülkesi: Uyanış, 2012 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini Mans Marlind ve Björn Stein ortaklaşa üstlenmişlerdir.

Yenilmezler

Yenilmezler, 2012 yılında vizyona giren filmin yönetmeni Joss Whedon'dır. Oldukça yüksek bir IMDB puanına sahip olan film türünün başarılı bir örneğidir.

Battleship Savaş gemisi Hedef Dünya

Battleship Savaş Gemisi: Hedef Dünya Türkçe dublaj izle, orijinal adı ile Battleship, yönetmenliğini Peter Berg’ün yaptığı bilim kurgu filmidir.

John Carter: Iki Dünya Arasında

John Carter: Iki Dünya Arasında, yönetmenliğini Andrew Stanton’nun yaptığı, 2012 yılında gösterime giren bir bilim-kurgu filmidir.

Titanlarin Öfkesi

Titanlarin Öfkesi Full Hd Türkçe dublaj izle, Yönetmenliğini Jonathon Liebesman'ın yaptığı film 2012 yılında vizyona girmiştir.

Prometheus

Prometheus Türkçe dublaj izle, 2012 yılında gösterime giren filmin IMDB puanı 7.0 olup, Bilim kurgu kategorisinde karşımıza çıkmaktadır.

Takip: Istanbul (2012)

Takip: Istanbul (2012) Türkçe dublaj full hd izle, Fransa yapımı bu film Aksiyon - Gerilim kategorilerinde karşımıza çıkmakta.

Kara Şövalye Yükseliyor

Kara Şövalye Yükseliyor Türkçe dublaj izle, 2012 yılında gösterime giren Christopher Nolan'ın yönetmenliğini üstlendiği fantastik türünde film.

Popüler