Pazartesi, Ekim 21, 2019

2013 Filmleri

Tutsak – Prisoners

Tutsak – Prisoners izle türkçe dublaj full hd, Bilim kurgu ve gerilim konusunda en deneyimli yönetmenlerden olan Dennis Villeneuve’nin çektiği film.

Zafere Hücum

Zafere Hücum izle türkçe dublaj full hd, 1976 Formula One sezonu sürücüleri James Hunt ile Niki Lauda arasındaki rekabeti anlatan film.

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları

Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları izle Türkçe dublaj, 2013 yılında vizyona giren bu harika filmin yönetmenliğini yine Peter Jackson üstlenmiştir.

Iron Man 3

Iron Man 3 Türkçe dublaj izle, 2013 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini bu sefer Shane Black üstlenmiştir. IMDB puanı 7.2 dir.

Hızlı ve Öfkeli 6

Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe dublaj full hd izle, 2013 yılında vizyona giren filmin yönetmeni serinin neredeyse tamamını yönetmiştir.

X Men 6 The Wolverine

X Men 6 The Wolverine Türkçe dublaj izle, 2013 yılında vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda bu kez James Mangold oturmaktadır.

Thor Karanlık Dünya

Thor Karanlık Dünya izle, orjinal adı ile Thor: The Dark world, Thor serisinin 2. devam filmi olan bu filmin yönetmenliğini Alan Taylor üstlenmiştir.

Korku Seansı

Korku seansı, orjinal adı ile The Conjuring. Yönetmenliğini James Wan üstlendiği, Chad Hayes ve Carey Hayes'in kaleme aldığı filmdir.

Popüler