Pazartesi, Ekim 21, 2019

2014 Filmleri

Seri filmlerin devam ettiği ve yeni serilerin başladığı yıllardan bir tanesi olan 2014 yılı sinema dünyasına oldukça sağlam yapıtları dahil etmiştir. Hem senaryo hem de ekip çalışması ruhuyla ortaya çıkmaları da değerini katlayan önemli etkenlerdendir. Son yıllarda çok sayıda filmin seyirci ile buluşması sektörde muhteşem yarışın da temellerini sağlamlaştırmaktadır. Farklı yönlere sahip olan 2014 filmleri aksiyon ve dram dalında geniş alanlara yayıldı. Başarılı eserlerin çıkmasına katkı sağlayan bu durum gelişimleri de yakından takip etmeye fayda sağlamıştır. Her zaman daha iyiyi isteyen film yönetmenleri bu alanda neler yapabileceklerini de bir kez daha gösterdi. Transformens gibi seri olan muhteşem filmin devamı da yine bu yılda izleyiciye seyir keyfi verdi. Aynı zamanda Örümcek adam serisinde de önemli gelişmeler yaşandı.

Kaliteli ve bir o kadar da büyük beğeni toplayan filmleri sizler için derledik. 2014 filmleri arasında yer alan yapıtların her anı heyecan dolu ve oldukça güzel zaman geçirmenize katkı sağlayacak türde. Gelişime açık olan sinema sektöründe harika filmlerin yayınlanması da izleyiciyi ekrana kilitledi. HD olarak yüklediğimiz filmleri herhangi bir donma yaşamadan izleyebilirsiniz. Kaliteli yapıtları izlerken ses ve görüntü konusunda sıkıntı yaşamadan izleyebilirsiniz. Film izlemek artık herkesi bağlayan bir yapıya bürünmüştür. Bu bilinçle hareket ederek sağlam alt yapı ile sitemizi hizmete sunduk. Aradığınız birçok filmi rahatlıkla bulabilir ve keyifle izleyebilirsiniz.

Denizin Şarkısı

Denizin Şarkısı Türkçe dublaj full hd izle 2014 filmi her açıdan başarılı, her açıdan da izlenilirliği bir hayli başarılı kılmaktadır.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Türkçe dublaj izle, Üstelik bu sefer ilk filmin de üzerinde bir kötü adam etkisinden de bahsedebilmek mümkün bu filmde.

Galaksinin Koruyucuları

Galaksinin Koruyucuları Türkçe dublaj izle, Marvel sinematik evreninde Kozmik Evren anlatısını başlatan ve beklenilenin de ötesinde bir etki oluşturuyor.

Kayıp Kız

Kayıp Kız Türkçe dublaj full hd izle, Sıkı bir gerilim ve karakter dönüşümüne tanık olabilirsiniz bu filmde her aşama sizi bir hayli şaşırtabilir.

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı Türkçe dublaj full hd izle, 2014 yılında vizyona giren filmin yönetmenliği yine Peter Jackson'a aittir.

Kaptan Amerika: Kış Askeri 2014

Kaptan Amerika: Kış Askeri izle Türkçe dublaj, 2014 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini Anthony Russo ve Joe Russo ortaklaşa olarak üstlenmişlerdir.

Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti 2014

Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti Türkçe dublaj izle full hd, 2014 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini Matt Reeves üstlenmiştir.

Savasçı 2014 (The Dead Lands)

Savasçı türkçe dublaj, Yönetmenliğini Toa Fraser'ın yaptığı, senaryosunu Glenn Standring'in yazdığı Apocaliypto filmini anımsatan bir savaş filmidir.

X-Men: Geçmis Günler Gelecek

X-Men: Geçmis Günler Gelecek Türkçe dublaj izle, 2014 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini usta yönetmen Bryan Singer üstlenmiştir.

Yıldızlararası

Yıldızlararası, Christopher Nolan karşımıza yine muhteşem bir film ile çıkmakta. 2014 yılında vizyona giren bu filmin IMDB puanı ise 8.6’dır.

Popüler