Salı, Ekim 22, 2019

2017 Filmleri

Çığır açacak niteliğe sahip filmlerin her geçen yıl daha da iyi çıktığı gösteren dönem hiç kuşkusuz 2017 yılıdır. Kaliteli baş yapıtların izleyici ile buluştuğu filmlerin konuları itibari ile de ilgi çekici yönler bulunmaktadır. Diğer yıllara oranla az da olsa devam filmlerinin serisini bulacağınız dönemi sunmaktadır. 2017 filmleri çok sayıda izleyici kapasitesine ulaşması ne derece güzel olduğunu bir kez daha ispat etmektedir. Sizler için hazırlamış olduğumuz listede muhteşem filmleri seçebilirsiniz. İzlemekten keyif alacağınız ve her anı heyecan verici filmlerin ne denli kaliteyi sunduğunu da rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Özellikle de üst seviye oyunculukları görebilmeniz bu alanda atılan adımlar isabetli olduğunu göstermektedir. Gizem dolu filmlerin yanı sıra aksiyonu hiç bitmeyen konularla dolu filmleri de 2017 yılında vizyona giren filmlerde görmeniz mümkün.

Büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Ayla filmi de izleyici ile 2017 yılında buluştu. Birçok sinema otoritesi tarafından beğenilen ve duygusal anları izleyici aktaran film hakkını fazlası ile veriyor. Hem yabancı hem de yerli filmlerin yükseldiği bu dönemde beğeni toplayan filmleri sizler için sunmaktayız. 2017 filmleri içerisinde yer alan aksiyon filmleri her zaman izleyiciyi heyecanlandırmıştır. Kaliteli oyuncu kadrosuna sahip filmleri bulacağınız bu alanda üst seviye kategorisinde filmlerle de buluşabilirsiniz. Muhteşem Thor filminin devam filmi de yine bu dönemde izleyici ile buluştu. Heyecan verici Thor Ragnarok izleyici beğenisi toplamayı başardı. Kaliteli filmde muhteşem oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor.

T2 Trainspotting

T2 Trainspotting izle türkçe dublaj full hd, Madde bağımlılığını en etkin ve gerçekten de farklı anlatan filmlerin başında gelmektedir.

Üç Billboard Ebbing Çıkışı Missouri

Üç Billboard Ebbing Çıkışı Missouri izle, Adalet arayan bir anne ve çaresizlik. Bu iki unsuru olabildiğince etkin bir dille aktarmayı başarmıştır.

Hızlı ve Öfkeli 8

Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe dublaj izle, 2017 yılında vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda bu kez farklı bir isim olan F. Gary Gary oturmaktadır.

Maymunlar Cehennemi: Şavaş 2017

Maymunlar Cehennemi: Şavas Türkçe dublaj full hd izle, 2017 yılında vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda yine Matt Reeves oturmuştur.

Karayip Korsanları: Salazar’ın intikamı

Karayip Korsanları: Salazar'ın intikamı, Karayip Korsanları bu kez de izleyicisini büyülecek ve ilgisini çekecek epik dünyaya yolculuk yaptırıyor.

X-Men: Logan

X-Men: Logan Türkçe dublaj izle full hd, 2017 yılında vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda tekrar James Mangold oturmaktadır.

Arabalar 3

Arabalar 3 Türkçe dublaj full hd izle, 2017 yılında vizyona giren film arabalar serisinin 3cü devam filmidir, şimşek Mc Queen piston kupası için yarışır.

Thor Ragnarok

Thor: Ragnarok izle Türkçe dublaj, Thor serisinin üçüncü filmidir. Christopher Yost, Craig Kyle ve Stephany Folsom senaristliğini yapmıştır.

Kurtlar Vadisi Vatan

Kurtlar Vadisi Vatan Çok uzun zaman farklı televizyon kanallarında boy gösteren Kurtlar vadisi dizisi sinema alanında da farklı konulara değinmiştir.

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu

Filmde Alpha şehri adı verilen bir bölgede Bin ayı gezegenden gelen ırklar bir arada yaşamaktadır. Metropole dönüştürülen bu bölgede huzur içinde yaşamlarına devam eden bu ırklar bilgi ve üstün yeteneklerini birlikte yaşadıkları diğer ırklara da öğretirler.

Popüler