Pazartesi, Kasım 18, 2019

80'ler Filmleri

Zor Ölüm

Zor Ölüm izle türkçe dublaj, Aksiyon ve polisiye kavramını Hollywood üzerinde bambaşka bir konuma taşıyan film unutulmazlar arasında yer edinmektedir.

Benimle Kal

Benimle Kal izle Türkçe dublaj full hd 1986, kayıp bir cesedin ardına düşen bir grup maceracı çocuğun öyküsünü anlatmaktadır.

Fil Adam

Fil Adam Türkçe dublaj full hd izle 1980 filmi ile kendi sinemasının her daim farklı tonlarda şekil alacağının ilk izlenimini sunmuştur.

Gandhi

Gandhi Türkçe dublaj full hd izle 1982, Hindistan ve belki de dünya tarihinin en tanınmış simalarından birisi olan Gandhi’nin hayatını ele almıştır.

Gökteki Kale

Gökteki Kale Türkçe dublaj full hd izle, Japon animasyon ustası Hayao Miyazaki’nin en önemli işlerinden birisi Gökteki Kale izle.

Indiana Jones Son Macera

Indiana Jones Son Macera izle Türkçe dublaj, Usta yönetmen Steven Speilberg ile yılların oyuncusu Harrison Ford’un en önemli ortaklığı olmuştur.

Indiana Jones Kutsal Hazine Avcıları

Steven Spielberg’ün yönetmenliğini yaptığı Indiana Jones 1: Kutsal Hazine Avcıları 1981 yılında Aksiyon – Macera vizyona girmiştir.

Cennet Sineması

Cennet Sineması Türkçe Dublaj Full HD izle, Çok iyi bir yönetmen olmayı başaran Salvatore, ünü ile zirvede yer almaktadır...

Geleceğe Dönüş 2

Filmde, 1950 ‘lerden yeni dönen Marty tam herşeyin yoluna girdiğini düşünürken doktor yanına gelir ve Marty’nin geçmişi bir şekilde değiştirdiğini ve geleceğe gitmek zorunda olduklarını söyler.

Geleceğe Dönüş 1

Filmde, çılgın bilim adamı Dr. Emmett Brown Deloran marka arabasını geliştirerek zaman yolculuğunu keşfeder ve ilk denemesini Marty ile birlikte yapar. Fakat beklenmedik bir olay sonucunda Marty, Dr. Emmet Brown yerine yanlışlıkla 1950’lere gider.

Popüler