Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü

Mordor'un karak hükümdarı Sauron Minas Tirith'e saldırıp insanlığın sonunu getirmeyi planlıyor...

0
417

Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü Film Bilgileri

  • Noel Appleby
  • Ali Astin
  • Sean Astin
  • David Aston
  • Viggo Mortensen

Peter Jackson

  • J.R.R. Tolkien
  • Fran Walsh
  • Philippa Boyens
  • Peter Jackson

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü Film Konusu

Dünyanın en çok izlenen filmlerinden biri olan Yüzüklerin Efendisi filminin son serisi olan Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü filminde Aragorn gelen çağrıyı geri çevirmeyecek ve savaşa katılmak için harekete geçecektir. Bunun yanı sıra Gandalf, Gondor’un dağılmış ordusunu tekrar bir araya getirmek için mücadele etmektedir. Her ne kadar bu savaşta güçsüz olsalar da amaçları yüzük taşıyıcısına gerekli zamanı kazandırmak ve düşmanı oyalamak olacaktır. Kralda eski yeminli ama lanetlenmiş orduyu geri getirmek ve lanetlerini kaldırmak için onlara söz verecek ve savaşta büyük bir başarı elde edecektir. Sıkılmadan izleyebileceğiniz macera ve aksiyon bir dolu film sizleri bekliyor. Serinin ilk iki filmini mutlaka izleyin bu filme direk geçiş yaptıysanız.

Detaylı Bilgi

Yüzüklerin Efendisi 3 olarak da bilinen Kralın Geri Dönüşü adlı serinin son filmini Türkçe Dublaj ve Full HD olarak extended halini izleyin.

Serinin son filmi ve Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin de sonuncusu olan Return of the King, bugün hala daha en çok seyredilen kaliteli filmlerden biri… Yüzüklerin Efendisi 3 izle olarak da bilinen bu bölümde karanlıklar hükümdarı Sauron, insan dünyasını tamamen ortadan kaldırmak için Gondor’a saldıracak. Zayıf düşmüş Gondor ise her şeye rağmen karşısındaki devasa güce karşı mücadele edecek. Komutan Faramir’in komutasındaki Gondor ordusu, Sauron’un güçleri karşısında ne yapıcak? Legolas, Aragorn, Gandalf, Merry ve Pippin savaşa katılacaklar mı? Bu filmde bu sorunun cevabını alabilirsiniz…

Bu Filmleri Kaçırmayın

Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü Türkçe Dublaj HD izle
DEĞERLENDİRME
Senaryo
Oyunculuk
Efektler
Kostüm
Makyaj
Önceki İçerikHarry Potter ve Melez Prens
Sonraki İçerikPokemon Dedektif Pikachu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here