1. Zavallı

  Zavallı

  720p Türkçe Dublaj

  Zavallı Türkçe Dublaj İzle


  Zavallı Film Konusu


  Zavallı, Farklılıkları bünyesinde bulunduran filmde Lawyer isminde bir adamın mutsuzluğunda mutlu olduğu halleri anlatıyor. Mutsuz olduğu zamanları kendi lehine çevirerek mutlu olmayı başarması da çok ilginç bir yapıyı sunuyor. Zavallı filmi bu tür farklı etkisi ile de oldukça güzel yaklaşımı ortaya koyuyor. Eğer hayatı güzel şekilde gidiyorsa bundan rahatsızlık duyan bir yapıda olması da onu özetleyen faktörlerdendir. Mutluluğu olumsuz hallerde araması da onun huyunu gösteriyor. Hüsranla ve kederle uğraşan yapısı da farklılığın temelini oluşturuyor. Acılarla dolu bir hayat seçme isteğinin olması da onu farklı hallerle baş başa bırakıyor. Olumsuzlukların oluşması için ne gerekiyorsa yapmakta olması da ilginç hayatını daha da ilginç hale getiriyor.

  Detaylı Bilgi

  Zavallı izle Türkçe dublaj 2018, Farklılıkları bünyesinde bulunduran filmde Lawyer isminde bir adamın mutsuzluğunda mutlu olduğu halleri anlatıyor.

  Mutsuz durumlardan mutlu olmayı başaran karmakarışık hayatı olan bir adamın hikayesinin anlatıldığı film.

  Kripto Vurgun - Zavallı
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2018   6.7   1.014

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.