1. Zipper 2015 Filmi HD FULL 1080P İzle

  Zipper 2015 Filmi HD FULL 1080P İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Zipper Film Konusu


  Savcı olan Sam Ellis adındaki bir adam, işinde oldukça iyidir. Öte yandan ise siyaset ile uğraşmaktadır ve terfi alarak federal bir savcı olmuştur. Buraya kadar her şey normal ve güzel bir şekilde ilerlemektedir. Aynı zamanda ise Sam’ın hayatı kurallar ve bazı değerler içerisinde seyir etmektedir. Her ne kadar ahlaki değerlere ve kendi kurallarına sahipte olsa bu hayatı çok yakında değişecektir. Bir eskort ile tanışan Sam için artık hayatı artık farklı bir yola doğru girecektir. Bu tanışmayla birlikte artık Sam’ın hayatı oldukça çalkantılı bir şekilde ilerler ve bunların sonucunda ise hem işini hem de değerlerinin ortadan kalkması söz konusu olur. Bakalım bu federal savcı olan Sam Ellis’in başından tam olarak neler geçer?
  8.5
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

    2015   6.7   535

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.