1. Ziyaretçiler: Gece Avı

  Ziyaretçiler: Gece Avı

  720p Türkçe Dublaj

  Ziyaretçiler: Gece Avı Türkçe Dublaj İzle

  Ziyaretçiler: Gece Avı Film Konusu

  Mobil ev alanında kalmak için giden bir grup ve bir aile karşılaştıkları manzara ile şaşına dönerler. Baktıkları yaşam alanında hiçbir ses seda yoktur. Sanki burası boşaltılmış ve herkes bir yerlere götürülmüş gibidir. Adeta terk edilmiş bir şekildedir. Ziyaretçiler: Gece Avı filmi gizemli haller ile birlikte yaşanan ilginç olayları bir araya getirmektedir. Farkında olmadıkları ve bilmedikleri çok önemli bir detay vardır. Bu detay ise üç maskeli kişi tarafından gizlice izleniyor olmalarıdır. Gizlice onları izleyen maskeliler bu ailelerin hayatta kalabilmek adına nelere katılacağını öğrenmek içindir. Onları çok zorlu ve bilinmeyen tehlikeli haller beklemektedir. Yaşayacakları bu yaşam düzeninde beklenmedik hallerle bir bütün halindedir. Yapılan testin sonucuna göre karar verileceğini de üç maskeliden başkası bilmemektedir.

  Strangers: Prey at Night ismi ile 2018 sinema filmleri arasında yer alan Ziyaretçiler: Gece Avı izle filmi korku ve gerilimi en üst seviyede ekranlarınıza taşıyacak bu sinema şöleni filmini full online hd film izleme kalitesi ile sorunsuzca izleyebilirsiniz.

  Ziyaretçiler: Gece Avı full izle filmini websitemizden hızlı ve kesintisiz olarak Full HD ve Türkçe Dublaj olarak seyredebilirsiniz. Ayrıca filmi 1080p kalitesinden faydalanabilirsiniz.

  Detaylı Bilgi

  2018 yeni bir korku filmi macerasına hep birlikte izlemeye hazırmısınız? sizlere 2018 yılının en iyi korku filmi olarak gösterilen Ziyaretçiler: Gece Avı izle fimi 720p ve 1080p kalitelerinde online film izleme keyfi ile sunuyoruz.

  Ziyaretçiler: Gece Avı Full izle


  Ziyaretçiler: Gece Avı izle filmini sorunsuzca izlemek için en doğru seçim olan realfilmizle.com sitemizde yer alıyorsunuz. Online hd film izleme seçenekleri ile ekranlarınızda yer alacak bu filmi izlemenizi önermekteyiz.

  Ziyaretçiler: Gece Avı 1080p ve 720p izle


  2018 korku sinemasının seçkin filmi olan Ziyaretçiler: Gece Avı 1080p film izleme ile ekranlarınızda yer alacaktır. Aynı zamanda dilerseniz filmi full hd 720p film izleme kalitesi ile sorunsuzca bedava film izleyebilirsiniz.
  6.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    2018   5.1   3.993

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Taylan ozboz 6 Şubat 2020 21:52:40

  Harika bi flm

 2. avatar
    konçi 3 Nisan 2020 23:34:37

  hadi izleyelim

Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.